Світовий теніс / WTA

Беатріс Аддад Майя: "Моя сім'я та команда теж заслужили все те, що відбувається зараз"

Бразилійка поспілкувалася з кореспондентом WTA після виходу у фінал турніру в Торонто
У півфінальному матчі Аддад Майя виявилася сильнішою за Каролину Плішкову. Зазначимо, у другому сеті їй вдалося відігратися з рахунку 5:2 на користь чешки.

"Так, я дуже щаслива. Я добре почала цей матч, але коли вела 5:2 у першому сеті, Кароліна стала діяти агресивніше за мене і почала грати набагато краще. А в другому сеті вона просто божила на корті. У мене не виходило робити те, що треба, але я намагалася зберігати спокій і покращувати свою гру. Я боролася за кожне очко і, навіть незважаючи на те, що не показувала 100% своїх можливостей, змогла відігратися і здобути перемогу.

Кароліна дуже агресивний гравець, демонструє відмінний теніс і саме тому вона кілька років поспіль грає на найвищому рівні. Протягом останніх років я дивилася багато її матчів, щоб дізнаватись теніс топових тенісисток, тож із сьогоднішнього матчу я теж винесла урок. Вона багато перемагала і має великий досвід. Я дуже задоволена собою.

Завтра вже фінал, тож мені треба ще більше працювати, щоб був шанс перемогти. Я постараюся отримувати насолоду, тому що це особливий момент. Бути бразильською тенісисткою, матч якої показують на телебаченні, це велика честь для мене. Я також рада за свою сім'ю та свою команду. Вони підтримували мене весь цей час, тому вони теж заслужили все те, що відбувається зараз”.

За підсумками турніру в Торонто бразилійка дебютує у топ-20 рейтингу.

"Коли ми з командою ставимо цілі, ми знаємо, що необхідно робити. У мене чудова комунікація з тренером, фізіо, між усіма нами. Щодня ми старанно працюємо. Ми хотіли увійти до топ-20 після US Open, але досягли цього вже зараз, тому я дуже щаслива і дуже пишаюся нами. Цілі мотивують нас не відступати у складних моментах. Наступна мета? Увійти до топ-15 (посміхається)".

Суперницею Аддад Майя у фіналі стане румунка Сімона Халеп.

"Я очікую дуже важкий матч. Вона неймовірна тенісистка. Нещодавно ми грали трисетовий матч на траві, тому очевидно, що буде непросто. Намагатимуся залишити на корті все, що в мене є, і отримувати задоволення від гри. Сподіваюся, це буде відмінний матч (посміхається)".

Джерело: btu.org.ua

Додано HomeAlone:  14/08/22 15:40  Переглядів: 1 693   Рейтинг:: 0