Цинциннаті, США • 14-21 серпня • хард • $6,280,880
Чинний чемпіон: Олександр Зверєв (Німеччина)

Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) - Максим Крессі (США) 6:2, 4:6, 6:4
Аслан Карацев (-) - Брендон Накашіма (США) 7:5, 7:5
Дієго Шварцман (Аргентина, 13) - Алекс Молчан (Словаччина) 5:7, 6:4, 6:2
Джон Існер (США) - Бенжамен Бонзі (Франція) 7:6(11), 3:6, 7:6(4)
Енді Маррей (Велика Британія) - Стен Вавринка (Швейцарія, PR) 7:6(3), 5:7, 7:5
Кемерон Норрі (Велика Британія, 9) - Хольгер Руне (Данія) 7:6(5), 4:6, 6:4
Марін Чилич (Хорватія, 14) - Жауме Мунар (Іспанія, Q) 6:3, 6:3
Еміл Руусувуорі (Фінляндія) - Джей-Джей Вульф (США, WC) 7:6(2), 6:2
Маккензі Макдональд (США, WC) - Ніколоз Басілашвілі (Грузія) 6:0, 6:1
Роберто Баутіста Агут (Іспанія, 15) - Франсіско Серундоло (Аргентина) 6:7(5), 6:4, 6:2

Енді Маррей провів першу зустріч із Вавринкою з Ролан Гаррос-2020, коли програв швейцарцю, і здобув 13-ту перемогу у 22-х матчах проти суперника. Британець перервав серію з трьох поразок і у другому колі зустрінеться з Кемером Норрі. У 2019 році Енді обіграв співвітчизника на турнірі у Пекіні.

Джон Існер за вихід до третього раунду боротиметься з Губертом Гуркачем, якого переміг у двох попередніх очних зустрічах. У 2019 році тенісисти грали один проти одного у Вашингтоні, а наступного сезону – у Нью-Йорку.

Додано HomeAlone:  16/08/22 01:01  Переглядів: 1 924   Рейтинг:: 0