Світовий теніс / WTA

Цинциннаті. Жабер відігрує матчболи, Радукану впевнено вийшла до третього раунду

Петра Квітова (Чехія) - Сорана Кирстя (Румунія) 6:2, 6:3
Онс Жабер (Туніс, 5) - Кетрін Макнеллі (США, WC) 6:3, 4:6, 7:6(7)
Джессіка Пегула (США, 7) - Марта Костюк (Україна, Q) 6:7(5), 6:1, 6:2
Емма Радукану (Велика Британія, 10) - Вікторія Азаренко (-) 6:0, 6:2
Елізе Мертенс (Бельгія) - Кароліна Плішкова (Чехія, 14) 7:6(3), 6:3
Шелбі Роджерс (США, WC) - Аманда Анісімова (США) відмова
Чжан Шуай (Китай) - Катерина Александрова (-) 6:3, 6:4
Анетт Контавейт (Естонія, 2) - Тереза ​​Мартінцова (Чехія, Q) 3:6, 7:5, 6:4

Онс Жабер врятувала три матчболи у вирішальному сеті, зокрема один на тай-брейку. За вихід до чвертьфіналу туніска боротиметься з Петрою Квітовою. На старті сезону в Сіднеї Жабер вперше обіграла чешку за чотири очні зустрічі з нею.

Елізе Мертенс здобула першу перемогу у трьох матчах проти Плішкової. Раніше бельгійка поступалася чеській тенісистці на траві в Істборні (2019) та на ґрунті в Римі (2020). У третьому колі Мертенс спробує зрівняти рахунок у особистих протистояннях з Каролін Гарсією, яка веде 3-2. Елізе виграла в останніх двох зустрічах із француженкою у минулому сезоні.

Емма Радукану у другому матчі поспіль у Цинциннаті виграє сет "під нуль". Вчора вона оформила "бублик" Серене Вільямс. Перемога на 22-й ракетці світу Азаренка стала для Радукану третьою в кар'єрі в матчах з топ-25 і першою після переможного торішнього US Open, де вона перемогла Белінду Бенчіч (12) та Марію Саккарі (18). У третьому раунді Радукану зіграє проти восьмої ракетки світу Джесіки Пегули, яка сьогодні перемогла Марту Костюк.

Додано HomeAlone:  17/08/22 22:17  Переглядів: 1 389   Рейтинг:: 0