US Open. Ястремська поступилася двадцятій ракетці світу у стартовому матчі

Українська тенісистка не змогла вийти у друге коло на Відкритому чемпіонаті США
Чинна чемпіонка: Емма Радукану (Велика Британія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло
Даяна Ястремська (Україна) - Медісон Кіс (США, 20) 6:7(3), 3:6

У першому сеті Ястремська лідирувала 4:1, але Кіс зуміла зрівняти рахунок. За рахунку 6:5, українка не змогла реалізувати три сетболи на прийомі. На тай-брейку американка зробила три міні-брейки та програла один розіграш на своїй подачі.

У другій партії тенісистки утримували свої гейма до рахунку 3:2 на користь Кіс. У шостому та сьомому геймах відбувся обмін брейками, після чого Кіс взяла ще одну подачу Даяни та з першої спроби подала на матч.

Даяна Ястремська програла сьомий матч поспіль і всьоме поспіль не змогла подолати стартовий раунд на турнірі Великого Шолома.

Медісон Кіс у другому колі зіграє проти італійки Камілі Джорджі.