Світовий теніс / US Open

US Open. Вінус та Серена Вільямс програли у першому колі парного турніру

Сестри Вільямс не змогли вийти у друге коло Відкритого чемпіонату США у парному розряді
US Open - Grand Slam
Нью-Йорк, США • 29 серпня - 11 вересня • хард • $3,471,600
Сітка турніру: парний розряд

Перше коло
Луція Градецька/Лінда Носкова (Чехія) - Вінус Вільямс/Серена Вільямс (США) 7:6(5), 6:4

Перший сет поєдинку пройшов без брейків. У десятому геймі чеська пара відіграла два сетболи на своїй подачі, а на тай-брейку відігралися з рахунку 3:5, вигравши чотири розіграші поспіль. У другому сеті сестри Вільямс поступалися 1:4, зуміли зрівняти рахунок, але програли свою подачу і з нею матч у десятому геймі.

Вінус та Серена зіграли разом парний турнір уперше з Ролан Гаррос-2018, де вони дійшли до третього кола. На US Open сестри не грали у парі з 2014 року, коли зіграли у чвертьфіналі. Вінус і Серена двічі ставали чемпіонками US Open у парному розряді (1999, 2009).

Нагадаємо, що в одиночному розряді Вінус Вільямс програла в першому колі одиночного турніру бельгійці Алісон ван Ейтванк, а Серена Вільямс вийшла в третє коло, перемігши Данку Ковінич та другу ракетку світу Анетт Контавейт.

Додано admin:  2/09/22 09:40  Переглядів: 2 942   Рейтинг:: 0