На турнірі ATP в Ізраїлі завершилися матчі другого кола

Новак Джокович (Сербія, 1) – Пабло Андухар (Іспанія) 6:0, 6:3
Вашек Поспішіл (Канада, LL) - Едан Лешем (Ізраїль, Q) 6:3, 6:2
Артур Ріндеркнех (Франція) - Дієго Шварцман (Аргентина, 3) 6:3, 2:6, 7:6(7)
Констан Лестьєнн (Франція) - Еміл Руусувуорі (Фінляндія) 6:4, 6:2
Ліам Броді (Великобританія, Q) - Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди, 5) 6:4, 4:6, 6:3

Новак Джокович вперше з 2012 року зустрівся з Андухаром та святкував третю перемогу у трьох зіграних матчах з іспанцем. За вихід до півфіналу серб боротиметься з Вашеком Поспішилом, якого обіграв у всіх попередніх п'яти зустрічах.

Артур Ріндеркнех (№58) відіграв матчбол Шварцмана на тай-брейку вирішального сету і вчетверте в кар'єрі переміг суперника, що входить до топ-20. У лютому французу вдалося обіграти Дениса Шаповалова у Досі.

Констан Лестьєнн проведе другий чвертьфінал на рівні ATP. Тиждень тому французький тенісист зіграв на цій стадії у Сан-Дієго. Наступним суперником Лестьєнна стане четвертий сіяний Максим Крессі.

Ліам Броді (№174) вдруге переміг ван де Зандсхулпа на рівні основного туру. У 2020 році британець виявився сильнішим за нідерландського гравця у другому раунді кваліфікації Ролан Гаррос. Ця перемога стала для Броді четвертою у матчах з тенісистами, які входять до топ-50 рейтингу.