ATP Finals. Кіріос і Коккінакіс виграли перший матч на турнірі, Мектич і Павич достроково вийшли до півфіналу

У Зеленій групі парного Підсумкового турніру АТР завершився другий тур
Nitto ATP Finals
Турин, Італія • 13-20 листопада • хард (зал) • $14,750,000
Чинні чемпіони: П'єр-Юг Ербер/Ніколя Маю (Франція)
Сітка турніру: груповий етап і плей-офф

Зелена група

Нікола Мектич/Мате Павич (Хорватія) - Веслі Колхоф/Ніл Скупскі (Нідерланди/Великобританія) 6:4, 7:6(3)
Нік Кіріос/Танасі Коккінакіс (Австралія) - Іван Додіг/Остін Крайчек (Хорватія/США) 3:6, 6:4, 10-6

Нікола Мектіч і Мате Павіч вдруге цього року перемогли Веслі Колгофа і Ніла Скупскі та перервали їхню п'ятиматчеву серію перемог. Хорвати виграли другий матч у групі та гарантували собі місце в півфіналі Підсумкового турніру.

Нік Кіріос і Танасі Коккінакіс зберігають шанси на вихід до півфіналу, після дебютної перемоги на ATP Finals. На вирішальному тай-брейку австралійці програвали 1-5 з двома брейками, але зуміли його в підсумку виграти. У третьому турі їм потрібна перемога в матчі з хорватською парою Мектич/Павич, щоб не залежати від результату іншого поєдинку.