Світовий теніс / Australian Open –
"Усі й так знають, що я білоруска". Соболенко випила шампанського із пресою й отримала привітання від ЛукашенкаНовини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() У Мельбурні жіночий фінал Australian Open минув без згадок про мир у всьому світі або заяв про «спорт поза політикою». Тим часом в ОАЕ Олександр Лукашенко хильнув чарку разом із колишнім головою Федерації тенісу Білорусі Сергієм Тетеріним. Пізніше офіційне привітання з’явилось і на сайті пресслужби самопроголошеного президента Білорусі. «- Тепер у Арини є все. Треба побажати їй особистого щастя, здоров'я та нових перемог. Нумо… - Вітаємо, - підтримав Тетерін. - Ти хоч якийсь стосунок маєш до неї. - [За] країну та президента, - додав до тосту Тетерін. - Арино, за тебе, - сказав Лукашенко». Тим часом у Білорусі слідкувати за перебігом подій на корті в Австралії змогли всі бажаючі. Державний спортивний телеканал, який за повідомленням місцевих ЗМІ, не має прав на трансляцію, показав у своєму ефірі і два півфінали (за участю Соболенко та Азаренко), а також сьогоднішній фінал у прямому ефірі. Режисери трансляції додали білоруський прапор у кут екрану, білоруські коментатори, звичайно ж, не називали свою тенісистку «нейтральною». Курйозний епізод стався наприкінці трансляції, коли в ефірі було чути, як один з коментаторів отримав команду, можливо, від режисера чи продюсера, радіти перемозі якомога голосніше. Трансляція при цьому переривалась російськомовною онлайн-рекламою про «готовність служити Вітчизні», яку пропонував нам білоруський сайт, дивитись трансляцію на якому можна було через російський або білоруський VPN. На пресконференції журналісти поцікавились, чи збирається тенісистка їхати в Білорусь, щоб відсвяткувати свій тріумф, на що вона відповіла, що поїде до Маямі. Щодо історії з підготовки Соболенко в Росії напередодні нового сезону ми не знайшли жодного запитання від преси чи коментаря від спортсменки. «- У п'ятницю ви сказали, що якщо виграєте, то розповісте, як це вигравати титул у статусі нейтральної спортсменки. Я знову задаю це питання. Хіба це не дивно, виграти трофей і не мати десь свого прапора, не мати напису «BLR» після свого імені на трофеї? Це віднімає щось від [перемоги]? - Вибачте. Я не зрозуміла запитання. - Вам заборонено мати позначку Білорусь на стадіоні… - Окей. - …Цікаво, чи забирає це щось від того, чого ви досягли, чи змінить це щось вдома [в Білорусі]? - Я думаю, що всі ще знають, що я білоруська тенісистка. Ось і все. - Наскільки це вагома подія у вас на Батьківщині, ваша перемога? Чи ви можете ви нам пояснити, наскільки ви відомі у своїй країні порівняно з іншими спортсменами? Як ви думаєте, це зміниться після сьогоднішнього дня? - Не знаю. Тобто, я думаю, що я відома у своїй країні? У моїй країні не так багато хороших спортсменів. Ось чому я відома так. - Як ви думаєте, [для Білорусі] це буде велика подія, ваша перемога? - Я думаю, що так. Я думаю, що люди пишаються мною». Арина Соболенко вже встигла отримати чимало привітань від своїх колег в мережі (Новака Джоковича, Елізе Мертенс, Марії Саккарі, Паули Бадоси, Дар’ї Севілл, Ани Богдан, Б’янки Андреєску, Барбори Крейчикової), білоруського хокейного клубу «Динамо», Федерації хокею Білорусі, а також від свого бойфренда, тренера хокейного клубу в Уфі Костянтина Кольцова. Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! ?? ? Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Коментарі 1Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться