Буенос-Айрес. Тім виграв перший матч із жовтня минулого року, Дьєре став першим суперником Алькараса

Жауме Мунар (Іспанія) - Гідо Пелья (Аргентина, WC) 6:4, 7:5
Франсіско Серундоло (Аргентина, 5) - Яннік Ганфманн (Німеччина, Q) 6:2, 4:6, 7:5
Домінік Тім (Австрія, WC) - Алекс Молчан (Словаччина, 7) 7:6(4), 6:3
Хуан Пабло Варильяс (Перу, Q) - Жуан Соуза (Португалія) 6:2, 7:5
Роберто Карбальєс-Баена (Іспанія) - Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія, 8) 7:5, 6:4
Томас Мартін Еччеверія (Аргентина) - Уго Дельєн (Болівія, PR) 3:6, 6:2, 6:2
Факундо Діас Акоста (Аргентина, WC) - Федеріко Корія (Аргентина) 7:6(5), 7:5

Домінік Тім виграв перший матч з кінця жовтня минулого року, перервавши серію з п'яти поразок поспіль. Екс-третя ракетка світу, який двічі вигравав титул на цьому турнірі (2016, 2018) у другому колі зіграє проти перуанця Хуана Пабло Варільяса. Їхній єдиний очний поєдинок, минулого року в Гштааді, виграв австрієць.

Ласло Дьєре вдруге за три матчі обіграв Фабіо Фоньїні та стане першим суперником другої ракетки світу Карлоса Алькараса. Нагадаємо, що іспанець не виступав у Турі з листопада минулого року, отримавши травму м'язів преса на "Мастерсі" в Парижі, а потім травмувавши ногу під час пррдсезонної підготовки.

Чемпіон минулого тижня Себастіан Баєс програв уже на старті в Буенос-Айресі, а Душан Лайовіч взяв реванш в аргентинця за минулорічну поразку на Ролан Гаррос.

Додано admin:  15/02/23 09:40  Переглядів: 1 547   Рейтинг:: 0