Український теніс / ITF

Спрінг (W25). Стародубцева другий матч поспіль виграла з "бубликом" і вперше з 2016 року зіграє у чвертьфіналі турніру ITF

Українська тенісистка продовжує успішний виступ на турнірі ITF W25 у США
У другому колі Юлія Стародубцева обіграла американку Ріан Ньюборн (№831 WTA) - 6:0, 6:2. Поєдинок тривав 1,5 години, за які українка припустилася однієї подвійної помилки, зробила п'ять брейків і не дозволила суперниці заробити жодного брейк-поїнта. Зазначимо, що Стародубцева другий матч поспіль оформила суперниці "бублик".

23-річна Юлія Стародубцева вдруге в кар'єрі вийшла до чвертьфіналу на турнірі ITF і вперше в категорії W25. У 2016 році українка дійшла до цієї стадії на 15-тисячнику в Кишиневі. Нагадаємо, що Стародубцева не виступала на професійних турнірах із 2019 року, граючи в американській студентській лізі.

У чвертьфіналі суперницею українки буде ще одна американська тенісистка 16-річна Клерві Нгуну (№572 WTA).