Фінал мрії для ATP - два тенісисти без прапора і країни розіграють титул у Дубаї

На турнірі АТР 500 у Дубаї відбулися півфінальні матчі
Dubai Duty Free Tennis Championship - ATP 500
Дубай, ОАЕ • 27 лютого - 5 березня • хард • $3,020,535
Чинний чемпіон: Андрій Рубльов (-)

Півфінал

Данило Медведєв (-, 3) - Новак Джокович (Сербія, 1) 6:4, 6:4
Андрій Рубльов (-, 2) - Олександр Звєрєв (Німеччина, 7) 6:3, 7:6(9)

Новак Джокович зазнав першої поразки в сезоні та перервав серію з 20 перемог поспіль, що розпочалася на Підсумковому чемпіонаті АТР минулого року. Серб уперше з фіналу US Open-2021 і всього вп'яте за 14 матчів програв Данилу Медведєву.

Олександр Звєрєв уперше за шість матчів програв Андрію Рубльову. Німецький тенісист боровся за свій перший вихід у фінал, з травня минулого року, коли він поступився у вирішальному матчі "Мастерса" в Мадриді Карлосу Алькарасу.

+

Данило Медведєв і Андрій Рубльов сім разів грали один з одним. Медведєв лідирує в протистоянні 5:2, але два останні матчі виграв Рубльов.

Нагадаємо, що обидва фіналісти, через військове вторгнення Росії на територію України, виступають у нейтральному статусі без зазначення прапора і країни, яку вони представляють. Глава АТР Андреа Гауденці у своєму недавньому інтерв'ю наголосив, що виступає проти бану індивідуальних гравців із росії та білорусі.

Додано admin:  3/03/23 22:50  Переглядів: 2 333   Рейтинг:: 0