Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / Олімпіада

Євген Зукін: "Представник ФТУ сьогодні підписала загальне звернення спортивних федерацій до МОК, але ми будемо відстоювати право наших тенісистів брати участь у змаганнях"

Новини

Віце-президент ФТУ Євген Зукін прокоментував сьогоднішню нараду федерацій олімпійських видів спорту за участю голови НОК Вадима Гутцайта
Євген Зукін: "Представник ФТУ сьогодні підписала загальне звернення спортивних федерацій до МОК, але ми будемо відстоювати право наших тенісистів брати участь у змаганнях"
"Сьогодні наша представниця Вікторія Шувайнікова, від імені ФТУ, підписала узгоджений текст звернення спортивних федерацій України до МОК, з метою не допуску російських і білоруських атлетів до міжнародних змагань. Водночас, Федерація тенісу буде категорично відстоювати право наших тенісистів брати участь у змаганнях, хто б у них не грав".

Також Євген Зукін надав текст звернення Президента ФТУ Сергія Лагура до представників національних федерацій з олімпійських видів спорту та голови НОК Вадима Гутцайта.

"Дозвольте від імені всеукраїнської громадської організації "Федерація тенісу України" засвідчити свою повагу та принести вибачення, що не можу бути присутнім сьогодні з вами.

Від імені Федерації тенісу України звертаюся до Вас щоб повідомити таке:
- Федерація тенісу України повністю підтримує вимогу про відсторонення росіян і білорусів від Олімпійських Ігор у Парижі 2024 року, так само як вони відсторонені від усіх командних змагань у міжнародному тенісі.
- Федерація тенісу України послідовно виступає проти участі індивідуальних спортсменів із Росії та Білорусі на міжнародній арені.
- Згідно зі стандартними правилами ITF російські та білоруські тенісисти не зможуть узяти участь в ОІ, адже вони відсторонені від Кубка Девіса та Кубка Біллі Джин Кінг.
- Неучасть юніорів у міжнародних змаганнях на тлі обмежень кількості національних турнірів призведе до знищення тенісу, як виду спорту, в Україні.
- Федерація тенісу України зобов'язана забезпечувати розвиток виду спорту, тоді як заборона на участь наших гравців у міжнародних змаганнях призведе до руйнування тенісу.
- Федерація тенісу України не бачить практичної можливості забезпечити заборону для виступів індивідуальних гравців у професійних змаганнях, де також беруть участь представники під "білими" прапорами, адже тенісисти-професіонали складають власні графіки виступів та їхня участь у професійних турнірах не фінансується за рахунок державного бюджету України.
- Будь-які рішення щодо підтримки чи непідтримки тих чи інших проєктів рішень ухвалюватимуться Федерацією тенісу України на засіданні Президії ФТУ.

Сподіваюся на виважені рішення спрямовані на розвиток українського олімпійського спорту".

Нагадаємо, що на своїй пресконференції за підсумками спільної наради голова НОК Вадим Гутцайт повідомив, що всім федераціям розішлють листи, щоб вони визначилися, чи братимуть участь у змаганнях разом із росіянами та білорусами.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  10/03/23 00:30  Переглядів: 3 026   Рейтинг:: +1  
1 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.