Реєстрація    Увійти
Авторизація
Лента новостей / Олімпіада

Українські спортсмени можуть розглянути можливість оскаржити рішення МОК щодо допуску до стартів російських атлетів, які не підтримували війну

Сьогодні відбулася пресконференція, в якій взяли участь українські та зарубіжні спортсмени, що виступають проти повернення Росії та Білорусі в міжнародний спорт.
Українські спортсмени можуть розглянути можливість оскаржити рішення МОК щодо допуску до стартів російських атлетів, які не підтримували війну
Українські спортсмени можуть розглянути можливість оскаржити рішення МОК щодо допуску до стартів російських атлетів, які не підтримували війну, заявив на прес-конференції скелетоніст Владислав Гераскевич. При цьому він обмовився, що поки рано говорити про якесь рішення, передає агентство спортивних новин SID. На думку німецького експерта зі спортивного права Марка Орта, позов проти повернення російських і білоруських спортсменів у світовий спорт має хороші шанси на успіх.

Професор Патриція Віатер, автор правового висновку Олімпійського комітету Німеччини (DOSB) щодо російських спортсменів, повідомила на прес-конференції, що МОК надає пріоритет правам російських і білоруських спортсменів над потребами українців.

Ситуація може покращитися, якщо на кожного російського спортсмена покладуть тягар довести, що вони не підтримують війну, адже нинішній підхід дозволяє їм легко обійти цю умову, вважає Марк Орт.

Також у прес-конференції взяли участь українські тенісистки.

Марта Костюк: "Томас Бах згадав про мій матч як приклад того, що росіяни й українці можуть виступати разом (фінал проти Грачової в Остіні). У нашому виді спорту є система рейтингу. Якщо я не братиму участі в турнірах, я втрачу свій рейтинг, і моя кар'єра буде завершена. Багато чого було сказано тут, і я хотіла сказати від себе, ми не робили це публічно, але останній рік ми боролися за те, щоб виключити росіян і білорусів із нашого спорту. На жаль, ми не є незалежними гравцями. Ми по суті працюємо на організації WTA і АТР, і ми не маємо великих повноважень щось змінити".

Леся Цуренко: "Щоразу, коли ми граємо проти них [росіянок чи білорусок], виникає етичний конфлікт. Це вплинуло на мене настільки, що я відчула щось на кшталт панічних атак".

Серед учасників прес-конференції відомі українські спортсмени: Ярослава Магучіх, Ольга Харлан, Георгій Зантарая та легенда хокею чех Домінік Гашек.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: dw.com


 

Додано admin:  29/03/23 23:40  Переглядів: 6 911   Рейтинг:: +1  
1 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.