Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Український теніс

Марта Костюк: "Весь рік ми відчуваємо цю надзвичайну дискримінацію з боку різних органів, ATP, WTA, ITF"

Новини

Українська тенісистка Марта Костюк виступила на пресконференції, організованій спортсменами, які виступають проти повернення Росії та Білорусі в міжнародний спорт
Марта Костюк: "Весь рік ми відчуваємо цю надзвичайну дискримінацію з боку різних органів, ATP, WTA, ITF"
- Багато чого було сказано тут, і я хотіла сказати від себе, ми не робили це публічно, але останній рік ми боролися за те, щоб виключити росіян і білорусів із нашого спорту. На жаль, ми не є незалежними гравцями. Ми по суті працюємо на організації WTA і АТР, і ми не маємо великих повноважень щось змінити. Кілька тижнів тому стало більше відомо [про наші дії], ми побачили більше підтримки онлайн, побачили, що ситуація місцями трохи поліпшується.

Томас Бах згадав про мій матч як приклад того, що росіяни й українці можуть виступати разом (фінал проти Грачової в Остіні). У нашому виді спорту є система рейтингу. Якщо я не братиму участі в турнірах, де грають росіяни і білоруси, я втрачу свій рейтинг, і практично моя кар'єра буде завершена. Ми спілкувалися з нашими керівними організаціями з цього приводу, що ми не будемо виступати на турнірах, де грають росіяни і білоруси, тому що така загальна рекомендація, яку колективно погодили українські спортивні федерації. На це їхня відповідь була така, що вони "заморозять" наш рейтинг, а як війна буде завершена, тоді ми зможемо повернутися назад на змагання. Дивно було почути такі речі. Весь рік ми відчуваємо цю надзвичайну дискримінацію з боку різних органів, ATP, WTA, ITF тощо.

+

Насамперед я думаю, що всі базові правила fair play відхилені, їх просто не дотримуються. Це те, що ми бачимо в спорті, конкретно в нашому виді. Великої підтримки ми не отримали, але ми намагаємося і далі [боротися]. Ми продовжуємо грати, щоб зберегти наші кар'єри на плаву і щоб далі боротися.

>>> Леся Цуренко: "Ми перебуваємо в ситуації, коли ми оточені гравцями, які потенційно підтримують війну"

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  30/03/23 18:00  Переглядів: 2 448   Рейтинг:: +2  
2 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 1

  1. Користувач offline
    Мимопопадал 30 березня 2023 19:00

    Травоядная речь, Бах не получил достойного ответа..

        Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.