Реєстрація    Увійти
Авторизація
Головне / Український теніс / WTA

Світоліна, Цуренко і Костюк запропонували керівництву WTA варіанти розв'язання питання з відстороненням російських і білоруських гравців

Порталу BTU стали відомі подробиці листа, з яким українські тенісистки звернулися до WTA після онлайн-зустрічі з керівництвом Туру
Світоліна, Цуренко і Костюк запропонували керівництву WTA варіанти розв'язання питання з відстороненням російських і білоруських гравців
Нагадаємо, що минулого тижня Еліна Світоліна, Леся Цуренко та Марта Костюк у віртуальному форматі зустрілись із CEO WTA Стівом Саймоном, Радою директорів WTA і представницею Ради гравців WTA Слоан Стівенс.

Пізніше тенісистки звернулись до свого Туру із листом, в якому озвучили запитання і власні пропозиції щодо політики WTA в умовах боротьби із російською агресією проти України.

+

У листі українських тенісисток зазначено наступне:

"- WTA повинна опублікувати публічну заяву щодо коментарів Стіва Саймона. Ви повинні надати чітке і беззаперечне визначення, чи його слова - «гравці з Росії і Білорусі мають право на підтримку війни. Це їхня власна думка і вони не повинні бути за неї покарані» - є політикою WTA чи це власна думка Стіва Саймона, яка не відповідає політиці організації.

- Потрібна чітка та зрозуміла публічна позиція кожного гравця з Росії та Білорусі щодо вторгнення в Україну армій Росії та Білорусі, щодо геноциду українського народу з боку Росії та Білорусі.

- Кожен гравець з Росії та Білорусі, який підтримує вторгнення в нашу країну або поділяє погляди керівництва своєї країни щодо України, повинен бути відсторонений від усіх турнірів, в яких беруть участь українці.

- Кожен гравець з Росії та Білорусі, який засуджує вторгнення в Україну, дії російської та білоруської армій на території України, політику державного керівництва щодо України, може продовжувати змагатися у всіх без винятку турнірах.

- Кожен гравець з Росії та Білорусі, який з якихось причин не може публічно висловити своє ставлення до подій в Україні або політики керівництва своєї країни, отримує захищений рейтинг і повертається в тур тільки після повного закінчення війни.

- Ваш варіант

- WTA повинна публічно і чітко визнати, що всі слова Стіва Саймона, Вікторії Азаренко, Арини Соболенко, Дар'ї Касаткіної, Вероніки Кудерметової та інших представників Росії та Білорусі щодо підтримки гравцям з України є маніпуляціями і не відповідають дійсності. А допомога, яку надають деяким українським гравцям, не пов’язана з війною в Україні.

Ми просимо вас опрацювати цей лист і продовжити наш діалог, надіславши нам відгук не пізніше п’яти днів після його отримання".

Наразі, наскільки нам відомо, жодної аргументованої відповіді українки не отримали. Наші тенісистки сподіваються почути реакцію Туру хоча б до кінця цього тижня.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  12/04/23 11:40  Переглядів: 13 723   Рейтинг:: +8  
8 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 18

 1. Користувач offline
  laslo 13 квітня 2023 22:47

  Удивительно! Представитель страны-пособника агрессора на теннисном сайте. Продвигает совково-беларусские веяния. Еще одна жертва пропаганды из страны лаптей и балалаек. Когда же вы,любители русского мира начнете критически мыслить!

   

      Скарга      4
 2. Користувач offline
  Вячеслав Crane 13 квітня 2023 09:28

  Все еще хуже, в мозгу кремлевского психопата, которого московская орда сделала своим царьком, не существует Украины и украинцев, и 24 февраля 2022 года он решил свой бред превратить в реальность, а до этого он больше 20 лет своих орков расчеловечивал, чтобы подгототовить их к геноциду украинцев и завершить то, что не удалось Сралину, и подготовил.

  Так что в этот раз, в отличие от 2014 года, недофюреры, маленький и большой, собирались не территории отжимать, а окончательно решить "украинский вопрос", о чем Путлер объявил в день вторжения в Украину.

      Скарга      3
 3. Користувач offline
  BELARUS 12 квітня 2023 21:30
  Я просто в шоке как вы там живёте. Мыслите только двойными стандартами.
      Скарга      2
 4. Користувач offline
  BELARUS 12 квітня 2023 21:25
  А почему с 2014-2022 год украинских теннисистов и теннисисток не отстраняли из-за того , что бомбили Донбасс?

  Или это другое? А точно, там же не люди живут.
      Скарга      1
  1. Користувач offline
   Korvin 12 квітня 2023 21:25
   Пойди проспись и перестань смотреть свою пропаганду
       Скарга      0
   1. Користувач offline
    BELARUS 12 квітня 2023 21:28
    В чём пропаганда? В том , что бомбили Донбасс? Но тогда и никто не вторгался на Украину.
        Скарга      -1
    1. Користувач offline
     Korvin 12 квітня 2023 21:30
     А Донбасс - это Япония? Или туда россия не вторглась? Как и в Крым? Неужели еще кто-то серьезно об этом рассуждает, после того как русские сами признали, что заварили все на Донбассе ?‍♂️
         Скарга      -2
     1. Користувач offline
      BELARUS 12 квітня 2023 21:37
      Вы мне ответьте при чём тут спортсмены? Тем более из Беларуси?
          Скарга      -3
      1. Користувач offline
       Korvin 12 квітня 2023 21:39
       А кто говорит, что спортсмены причем то? Суть в том, что через спорт идет нормализация страны агрессора. Если они есть в спорте, то они продвигают идею, что их мир воспринимает и значит война которую они ведут - это тоже нормально. Вот и все. Их не должно быть в спорте. Нигде.
           Скарга      -4
      2. Користувач offline
       here`s Johnny 13 квітня 2023 08:53

       Суть в том, что большинство бел.спортсменов, в данном случае азарёнка и сабаленка, являются обслугой своего диктатора, своего рода протеже. И они, имея полную фин.независимость и живя заграницей, не могут выдавить из себя слова с осуждением вооружённой агрессии, в которой непосредственное участие принимает их страна и их друг - усатый таракан

           Скарга      -5
     2. Користувач offline
      BELARUS 12 квітня 2023 21:45
      Кто первый с танками пришёл на Донбасс в 2014? А Крым как вам достался? Вам его якобы подарили при коммунизме, а вы всё пытаетесь забыть про коммунизм, вот и забудьте про Крым. Правильно Путин сказал про дикоммунизацию, отдайте всё земли которые вам присоединил Ленин, с чем вы останетесь, хотя вы и так останетесь в лучшем случае с 5 областями и поверьте Украины как таковой уже не будет и всё благодаря клоуну, это показатель для других стран и поколений, что случайные люди не должны идти в политику, тем более в президенты.
          Скарга      -6
      1. Користувач offline
       Korvin 12 квітня 2023 21:47
       Ты определись, тебе про спортсменов или про путина? А то скачешь с темы на тему ? Я тебе сразу написал: иди проспись. Только поцелуй икону путина перед этим.
           Скарга      -7
      2. Користувач offline
       BELARUS 12 квітня 2023 21:56
       Ну во первых, поучитесь общаться, обычно со мной на ты общаются две категории людей, знакомые и те кто мне делал минет, на знакомого вы не похожи. Во вторых мне на Путина ... Я просто привёл его слова. А в третьих я вижу вам просто нечего ответить. Вы сами прекрасно знаете, что ваш президент положил на народ и землю Украины, он еврей и этим всё сказано, мы ещё посмотрим как он убежит с кучей денег, а страдать будет украинский народ.
           Скарга      -8
      3. Користувач offline
       Korvin 12 квітня 2023 22:05
       Ты слишком высокого о себе мнения, чтобы читая твой бред, отвечать тебе на вы. Ты явно заблудился в своей пропаганде и общаться с тобой больше не интересно. Отвечать и убеждать упоротого - бесполезное занятие. Сиди в своем Минске и молись на дедов, которые ведут ваши страны в изгнание.
           Скарга      -9
      4. Користувач offline
       here`s Johnny 13 квітня 2023 09:00

       ох уж эти прекрасные речи "антифашистов" и совкодрочеров про еврейские заговоры. И никакого когнитивного диссонанса самое главное

           Скарга      -10
      5. Користувач offline
       here`s Johnny 13 квітня 2023 08:58

       Кто первый? рфия. Сначала в Крым потом на Донбасс(захват г.Славянск)

           Скарга      -11
  2. Користувач offline
   here`s Johnny 13 квітня 2023 08:47

   Ты хоть разберись сперва, что случилось в 2014ом, а не тупо шпарь по заветам соловьёба(в твоём случае пропагандона азарёнка). рфия просто решила воспользоваться ситуацией и отжать территории у Украины, и начался первый этап вторжения - сперва захватили Крым, затем после Крыма группа вооружённых рфян во главе с фсбешником гиркиным/стрелковым пришли на Донбасс и и захватили украинский город Славянск, так началась война на Донбассе, и по словам самого гиркина из интервью, которые он тогда и чуть позднее давал, именно он со своей бандой нажали на спусковой крючок войны

       Скарга      -12
  3. Користувач offline
   Мимопопадал 13 квітня 2023 16:36

    

   Админ, забань эту чмонь псевдобеларуса.

       Скарга      -13

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.