Головне / Український теніс / WTA –
Порталу BTU стали відомі подробиці листа, з яким українські тенісистки звернулися до WTA після онлайн-зустрічі з керівництвом ТуруСвітоліна, Цуренко і Костюк запропонували керівництву WTA варіанти розв'язання питання з відстороненням російських і білоруських гравців![]() Нагадаємо, що минулого тижня Еліна Світоліна, Леся Цуренко та Марта Костюк у віртуальному форматі зустрілись із CEO WTA Стівом Саймоном, Радою директорів WTA і представницею Ради гравців WTA Слоан Стівенс. Пізніше тенісистки звернулись до свого Туру із листом, в якому озвучили запитання і власні пропозиції щодо політики WTA в умовах боротьби із російською агресією проти України.
У листі українських тенісисток зазначено наступне: "- WTA повинна опублікувати публічну заяву щодо коментарів Стіва Саймона. Ви повинні надати чітке і беззаперечне визначення, чи його слова - «гравці з Росії і Білорусі мають право на підтримку війни. Це їхня власна думка і вони не повинні бути за неї покарані» - є політикою WTA чи це власна думка Стіва Саймона, яка не відповідає політиці організації. - Потрібна чітка та зрозуміла публічна позиція кожного гравця з Росії та Білорусі щодо вторгнення в Україну армій Росії та Білорусі, щодо геноциду українського народу з боку Росії та Білорусі. - Кожен гравець з Росії та Білорусі, який підтримує вторгнення в нашу країну або поділяє погляди керівництва своєї країни щодо України, повинен бути відсторонений від усіх турнірів, в яких беруть участь українці. - Кожен гравець з Росії та Білорусі, який засуджує вторгнення в Україну, дії російської та білоруської армій на території України, політику державного керівництва щодо України, може продовжувати змагатися у всіх без винятку турнірах. - Кожен гравець з Росії та Білорусі, який з якихось причин не може публічно висловити своє ставлення до подій в Україні або політики керівництва своєї країни, отримує захищений рейтинг і повертається в тур тільки після повного закінчення війни. - Ваш варіант - WTA повинна публічно і чітко визнати, що всі слова Стіва Саймона, Вікторії Азаренко, Арини Соболенко, Дар'ї Касаткіної, Вероніки Кудерметової та інших представників Росії та Білорусі щодо підтримки гравцям з України є маніпуляціями і не відповідають дійсності. А допомога, яку надають деяким українським гравцям, не пов’язана з війною в Україні. Ми просимо вас опрацювати цей лист і продовжити наш діалог, надіславши нам відгук не пізніше п’яти днів після його отримання". Наразі, наскільки нам відомо, жодної аргументованої відповіді українки не отримали. Наші тенісистки сподіваються почути реакцію Туру хоча б до кінця цього тижня. Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! ?? ? Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Коментарі 18Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться