Мадрид. Вавринка здобув стартову перемогу за 2,5 години, Бублик виграв поєдинок із найдовшим тай-брейком сезону

Підсумки першого ігрового дня на турнірі ATP 1000 у столиці Іспанії
Mutua Madrid Open - ATP Masters 1000
Мадрид, Іспанія • 26 квітня - 7 травня • ґрунт • €8,796,536
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Перше коло

Еміл Руусувуорі (Фінляндія) - Уго Умбер (Франція) 7:6(6), 7:6(4)
Грегуар Баррер (Франція) - Еміліо Нава (США, WC) 6:0, 5:7, 6:3
Уго Греньє (Франція, Q) - Дієго Шварцман (Аргентина) 7:5, 6:4
Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) - Давид Гоффен (Бельгія) 6:4, 6:4
Тьягу Монтейру (Бразилія) - Борна Гойо (Хорватія, Q) 7:6(9), 4:6, 6:3
Кантен Аліс (Франція) - Олексій Попирін (Австралія) 4:6, 6:4, 6:4
Алекс Молчан (Словаччина) - У Ібін (Китай) 6:2, 6:4
Стен Вавринка (Швейцарія) - Максим Крессі (США) 6:7(3), 6:3, 7:6(4)
Маттео Арнальді (Італія, Q) - Бенуа Пер (Франція, Q) 6:1, 3:6, 7:6(6) - відіграв 1 матчбол
Жауме Мунар (Іспанія) - Танасі Коккінакіс (Австралія) 7:6(7), 7:6(3)
Оскар Отте (Німеччина) - Павло Котов (-, LL) 6:3, 4:6, 6:4
Яннік Ганфманн (Німеччина) - Хуан Пабло Варильяс (Перу) 6:4, 3:6, 6:3
Рішар Гаске (Франція) - Мартін Ландалусе (Іспанія, WC) 6:2, 6:1
Уго Гастон (Франція, WC) - Жеремі Шарді (Франція, PR) 6:3, 6:4
Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія) - Ілля Івашко (-) 4:6, 7:6(3), 6:2
Олександр Бублик (Казахстан) - Даніель Елаї Галан (Колумбія) 7:6(15), 6:7(4), 6:4

+

128-ракетка світу Уго Греньє уперше зіграв в основі "Мастерса" і здобув лише четверту перемогу на рівні АТР. У другому колі француз зіграє проти американця Себастіана Корди, який через травму зап'ястя не провів жодного матчу після Australian Open.

Стен Ваврінка за 2,5 години обіграв Максима Крессі та здобув п'яту перемогу на "Мастерсах" цього року. Швейцарець, який зіграв у фіналі цього турніру 2013 року, грає в Мадриді вперше з 2019 року і в другому колі стане суперником шостої ракетки світу Андрія Рубльова.

105-й номер рейтингу АТР Маттео Арналді вперше виграв матч в основній сітці "Мастерса". У вирішальному сеті італієць відігрався з рахунку 3:5 і врятував один матчбол на тай-брейку. У другому колі Арналді зустрінеться з четвертою ракеткою світу Каспером Руудом.

Олександр Бублик і Даніель Елаї Галан зіграли найдовший тай-брейк у сезоні (32 очки). Казахський тенісист перервав серію з чотирьох поразок поспіль на ґрунтових "Мастерсах" і далі гратиме проти сьомої ракетки світу Хольгера Руне.