Мадрид. Руне виграв другий матч поспіль, відігравши матчбол, Гуркач і Зверєв здобули перемоги в трьох сетах

Підсумки третього ігрового дня на "Мастерсі" в Мадриді
Mutua Madrid Open - ATP Masters 1000
Мадрид, Іспанія • 26 квітня - 7 травня • ґрунт • €8,796,536
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Друге коло

Уго Греньє (Франція, Q) - Себастьян Корда (США. 22) 7:6(6), 7:6(7)
Олександр Зверєв (Німеччина, 13) - Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) 6:7(6), 7:5, 6:0
Губерт Гуркач (Польща, 12) - Рішар Гаске (Франція) 6:7(9), 6:4, 7:5
Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 29) - Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія) 6:3, 6:4
Хольгер Руне (Данія, 6) - Олександр Бублик (Казахстан) 6:1, 4:6, 7:6(9) - відіграв 1 матчбол

Губерт Гуркач вдруге зіграв проти Рішара Гаске і здобув другу перемогу. Поляк зумів відігратися з рахунку 2:5 у вирішальному сеті і втретє зіграє в третьому колі мадридського "Мастерса". Наступний матч Гуркач зіграє проти Борни Чорича, якому програв минулого року у Відні (загальний рахунок їхнього протистояння 2:1 на користь хорвата).

+

Хольгер Руне взяв реванш у Олександра Бублика за поразку в Метці минулого року. Данець врятував один матчбол на тай-брейку і виграв другий матч поспіль, відігравши матчболи суперника (перед Мадридом Руне виграв титул у Мюнхені, відігравши у фіналі чотири матчболи Ботіка ван де Зандсхулпа). Далі Руне зіграє проти іспанця Алехандро Давидовича Фокіни.