Женева. Рууд успішно почав захист титулу, Зверєв, Димитров і Фрітц зіграють у чвертьфіналі

У Ібін (Китай) - Марко Чеккінато (Італія) 7:5, 6:3
Крістофер О'Коннелл (Австралія) - Бернабе Сапата Міральєс (Іспанія, 7) 6:0, 3:0 відмова
Григор Димитров (Болгарія, 4/WC) - Роберто Карбальєс-Баена (Іспанія) - 6:1, 6:4
Адріан Маннаріно (Франція) - Філіп Крайїнович (Сербія) 7:5, 6:1
Ілля Івашко (-) - Адріан Маннаріно (Франція) 6:4, 4:6, 6:3
Тейлор Фрітц (США, 2) - Маркос Гірон (США) 4:6, 6:2, 6:3

+

Каспер Рууд успішно почав захист титулу в Женеві, вигравши свій 110-й матч на ґрунті на турнірах АТР. У чвертьфіналі норвезький тенісист зіграє проти Ніколаса Яррі, якого обіграв минулого року на харді в Сеулі.

Олександр Зверєв, уперше з минулорічного Ролан Гарросу, де він зазнав важкої травми, у півфінальному поєдинку проти Рафаеля Надаля, зіграє у чвертьфіналі на ґрунті. Суперником німецького тенісиста буде китаєць У Ібін, який вперше виграв два матчі на ґрунті на одному турнірі.

Додано admin:  25/05/23 10:00  Переглядів: 1 084   Рейтинг:: 0