Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Вавассорі відіграв шість матчболів і здобув дебютну перемогу на "мейджорі", Рууд і Зверєв без проблем пройшли до другого кола

У чоловічій сітці Відкритого чемпіонату Франції проходить третій ігровий день
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 28 травня - 11 червня • ґрунт •
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)

Перше коло

Дженаро Альберто Олів'єрі (Аргентина, Q) - Джованні Мпетші Перрікар (Франція, WC) 7:6(3), 4:6, 4:6, 7:5, 6:1
Андреа Вавассорі (Італія, Q) - Міомір Кецманович (Сербія, 31) 5:7, 2:6, 7:6(8), 7:6(3), 7:6(9) відіграв 6 матчболів
Томмі Пол (США, 16) - Домінік Штрікер (Швейцарія, LL) 6:3, 6:2, 6:4
Ніколас Яррі (Чилі) - Уго Дельєн (Болівія) 6:4, 6:4, 6:2
Каспер Рууд (Норвегія, 4) - Еліас Імер (Швеція, Q) 6:4, 6:3, 6:2
Джуліо Дзепп'єрі (Італія, Q) - Олександр Бублик (Казахстан) 6:0, 4:6, 4:6, 6:3, 7:5
Олександр Зверєв (Німеччина, 22) - Ллойд Гарріс (ПАР) 7:6(6), 7:6(0), 6:1
Алекс Молчан (Словаччина) - Уго Гастон (Франція, WC) 6:1, 7:6(4), 6:4
Йошіхіто Нішіока (Японія, 27) - Джей-Джей Вульф (США) 1:6, 3:6, 6:4, 6:3, 6:3
Макс Перселл (Австралія) - Джордан Томпсон (Австралія) 7:5, 1:6, 6:4, 6:4

+

Дженаро Альберто Олів'єрі вперше зіграв в основній сітці на турнірі Grand Slam. Аргентинець виграв у Парижі вже четвертий матч поспіль. Раніше йому не вдавалося здобути перемогу в кваліфікаціях "мейджорів".

Андреа Вавассорі уперше зіграв в основній сітці Ролан Гаррос і здобув дебютну перемогу на "мейджорах". Італієць відіграв чотири матчболи на тай-брейку третього сету і ще два наприкінці вирішальної партії, не давши супернику подати на матч. Поєдинок тривав 5 годин 10 хвилин. У другому колі Вавассорі зіграє проти аргентинця Олів'єрі.

Джуліо Дзепп'єрі провів другий матч в основній сітці турніру Grand Slam (перший також був на Ролан Гаррос торік) і здобув дебютну перемогу. У другому колі італієць зіграє проти четвертої ракетки світу і торішнього фіналіста турніру - Каспера Рууда.

Додано admin:  30/05/23 17:41  Переглядів: 1 289   Рейтинг:: 0