Штутгарт. Музетті вперше зіграє у чвертьфіналі турніру на траві, Хуркач здобув важку перемогу над "кваліфаєром"

На турнірі АТР 250 у Німеччині відомі перші чвертьфіналісти
BOSS Open - ATP 250
Штутгарт, Німеччина • 12-18 червня • трава • €795,730
Чинний чемпіон: Маттео Берреттіні (Італія)

Друге коло

Хуберт Хуркач (Польща, 4) - Есуке Ватанукі (Японія, Q) 4:6, 7:6(5), 7:6(5), 7:6(5)
Крістофер О'Коннелл (Австралія) - Лоренцо Сонего (Італія) 7:6(5), 6:3
Лоренцо Музетті (Італія) - Грегуар Баррер (Франція) 6:3, 6:3
Френсіс Тіафо (США, 3) - Їржі Легечка (Чехія) 7:6(2), 6:4

+

Хуберт Хуркач з третьої спроби виграв матч на турнірі в Штутгарті і здобув 15-ту перемогу на трав'яних кортах. Польський тенісист витратив на свою перемогу 2,5 години ігрового часу. Зазначимо, що тенісисти подали на двох майже 50 ейсів - 21 у Хуркача і 27 у Ватанукі. У чвертьфіналі польський тенісист зіграє проти австралійця Крістофера О'Коннелла.

Лоренцо Музетті вперше в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі турніру на траві. Далі італієць зіграє проти Френсіса Тіафо, з яким уже двічі грав у цьому сезоні - обіграв на "Мастерсі" в Римі і не зміг дограти їхню зустріч на командному турнірі United Cup (загальний рахунок протистояння 3-2 на користь Музетті).