Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Вімблдон

Іга Швьонтек: "Біля сітки сказала Еліні, що я сподіваюся, що вона виграє цей турнір. Буду за неї вболівати"

Перша ракетка світу Іга Швьонтек відповіла на запитання журналістів після поразки від Еліни Світоліної у чвертьфіналі Вімблдону
Іга Швьонтек: "Біля сітки сказала Еліні, що я сподіваюся, що вона виграє цей турнір. Буду за неї вболівати"
- Іго, важкий результат для вас. Поділіться своїми думками про матч.
- Що ж, це непросто робити саме зараз, бо я щойно програла і, звичайно, я незадоволена. Я знаю, що я віддала всі свої сили. Можливо, з мого боку це був не найкращий мій теніс, але Еліна зіграла дійсно чудово. Тож мої їй вітання. Я буду працювати наполегливіше, щоб бути більш стабільною в майбутньому і грати краще.

- Можете розповісти про що саме ви розмовляли з командою? Здається, що у другому сеті це трохи спрацювало.
- Коли закривали дах, тоді в мене був шанс поговорити з тренером. Це досить тривала перерва, під час якої в кімнаті очікування ти можеш поспілкуватись. Я не буду, звісно, вам казати, що саме мені сказали мій тренер і психолог, тому що це те, над чим ми працюємо всередині команди. Загалом я не була впевнена, на чому саме мені треба зосередити увагу. Здається, що я робила одні й ті самі помилки, навіть якщо намагалась покращити якісь удари. Тож я хотіла почути якусь пораду, на чому мені сфокусуватись. Часом, коли щось не працює, то причина не одна, а їх декілька. І тому, коли хтось дивиться збоку, йому це, можливо, легше проаналізувати.

- Здається, що сьогодні саме форхенд особливо не допомагав вам. Це просто такий поганий день, коли таймінг на ударі не спрацьовував?
- Звичайно, форхенд працював не так добре, як у попередніх матчах. І також я не відчувала, що здатна сьогодні показати свою найкращу гру. Але я зробила максимум, який могла. Чесно кажучи, мені складно назвати єдиний конкретний елемент, який мене підвів сьогодні. Думаю, що загалом Еліна гра агресивніше і повністю викладалася на кожному ударі. Мені здалось, що зараз вона іграє інакше, ніж тоді, коли ми грали на ґрунті декілька років тому. Звісно, з мого боку були помилки, яких і не повинна були робити, тому я програла. Але, думаю, що й вона тиснула на мене.

+

- Очевидно, що Еліна стала фавориткою у вболівальників. У сітці вже немає британців, тож можна сказати, що за неї вболівають, як за британку. Вам не заважало це?
- Я не дуже розумію, що ви маєте на увазі, кажучи про «британку». Я думаю, що вона абсолютно українка. Особливо на фоні усіх подій. Під час матчу я думала, що вболівали глядачі за нас обох більш-менш однаково, тож… Я насправді про це не переживаю.

- Здається між розіграшами ви трохи більше часу використовували. Це було спеціально? Ви більше думали, ніж на ґрунті, це такий підхід на цьому покритті?
- Ні, це не було спеціально. Можливо, через те, що сьогодні було більше вітряно і тому так вийшло. Не знаю, чому я була повільнішою, вибачте.

Огляд матчу Еліна Світоліна - Іга Швентек на Вімблдоні (ВІДЕО)

- Звісно, що це сильне розчарування, але якщо ви можете від цього абстрагуватись, враховуючи у деякій мірі символізм усього, що робить Еліна зараз, чи якась частина вас не хотіла б, щоб вона пройшла далі і виграла титул?
- Я думаю, що взагалі, якщо враховувати всю її кар’єру, то вписати у свій актив титул Grand Slam це було б для неї дивовижно. Вона повернулась після народження дитини. Так, я буду за неї вболівати. Особливо через те, що ми симпатизуємо одна одній як люди. Я сказала їй біля сітки, що я сподіваюсь, що вона виграє цей турнір. Виграли мейджор складно і я впевнена, що вона сильно цього хочу. Тож так, я буду за неї вболівати.

- Після матчу Еліна сказала, що їй було нелегко грати проти вас. Чи відчували ви щось таке?
- Не дуже, бо я десь років з 13 грала матчі, в яких суперницями були мої найліпші подруги. Мені вдавалось зосереджуватись просто на грі і ні про що інше не думати. Зазвичай, я можу залишити все поза кортом, думаю, що й Еліна зробила так само. Тому я грала так, як і зазвичай, зосереджувалась на самій грі. Я б не сказала, що сьогодні це вплинуло на мене.

Головні події Вімблдону та посилання на трансляції в нашому Telegram

- Ви сказали, що вона грає інакше. Можливо, це завадило вам показати свою найкращу гру, що саме відрізнялось?
- Думаю, що вона грала з більшою свободою, сміливіше. Іноді вона грала дійсно дуже, дуже швидко. Так, ми грали лише один матч і тренувались разом в Австралії, тому мені важко точно оцінити, але я справді не пам’ятаю, щоб вона змінювала ритм настільки і щоб були ці такі швидкі удари. Я повністю розумію, чому вона це робить, це абсолютно виправдано. Якщо хочеш перемогти в таких матчах, то забов’язаний грати сміливо.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  11/07/23 22:30  Переглядів: 11 945   Рейтинг:: +7  
7 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.