Світовий теніс / Вімблдон –
Маркета Вондроушова: "Світоліна просто незвичайна, думаю, вона супервумен. Я повністю її підтримую"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() - Схоже, що після перемоги у вас були сльози на очах. Розкажіть про свої емоції - Так, я програвала 1-4, у Пегули були брейкпоінти на 1-5. Тому за таких обставин ти перебуваєш не в найкращому настрої. Мені вдалося створити цей переломний момент, я продовжувала вірити в себе. А вже після завершення гри, не могла в це повірити. Ми провели хороший матч, Пегула - чудова тенісистка. Тому наприкінці все просто вийшло назовні, я просто не змогла стримати сльози. - Що ви робили під час перерви через до? Розмовляли зі своїм тренером? - Насправді я не бачилася з тренером. Я була одна в кімнаті очікування. Я трохи поговорила з чоловіком телефоном. Це була коротка перерва, тому ми мало про що встигли поговорити. Він сказав просто спробувати залишитися в грі і спробувати перемогти. Він сказав, що я граю добре, це хороший матч, і мені треба боротися. Я думаю, що мені ця перерва допомогла. - Де ваш чоловік, він тут? - Ні, він удома, у Празі. - Думаєте, він, можливо, приїде?. - Подивимося, я не знаю. Думаю, що на півфінал він не приїде. Подивимося, що буде. Йому треба працювати. Йому треба піклуватися про нашого кота. Йому треба бути вдома (сміється).
- Який ваш перший спогад про Вімблдон?. - Взагалі-то я дивилася, як Петра Квітова виграла тут уперше (2011 року). Я тоді ще дуже маленькою тоді була. Я це пам'ятаю. Коли я вже грала, то мені здавалося, що це настільки довгий шлях. Особливо, коли на траві я не грала не дуже вдало. Мені здається, що всі борються за цей титул. Я думаю, що це найбільший турнір у тенісі, який можна виграти. - У жовтні минулого року ви грали, а Еліна Світоліна народила дитину. Який ефект це справляє на інших дівчат, коли ви бачите, що в неї вже є дитина і все ще професійна спортсменка?. - Це приголомшливо, що вона робить. Вона отримала wild card і тепер у півфіналі. Це приголомшливо. Мені здається, що минуло зовсім мало часу з народження її дитини. Тож це неймовірно. Вона - боєць і грає дуже добре. Думаю, що ми теж можемо бачити, що можна справлятися з материнством. Вона також чудово зіграла в Парижі й тепер тут демонструє чудовий результат. Мене це насправді вражає, що вона може це робити, вже маючи дитину, та ще й після довгої паузи. - Ви спілкувалися в роздягальні? Пропонували їй якусь підтримку особисто?. - Ми трохи спілкувалися в інстаграмі, особисто не дуже бачилися. Але я повністю її підтримую. Вона незвичайна, і все, що вона робить і наскільки вона бореться за все, а тепер ще й чудовий теніс показує. Думаю, вона супервумен (посміхається). - Ви вже обіграли чотирьох сіяних тенісисток. Світоліна виступає як володарка wild card. Як це впливатиме на вашу підготовку?. - Ми вже грали раніше, тому знаємо одна одну. Так, у неї wild card, але грає вона як тенісистка з першої десятки. Тому для мене різниці немає, вона сильний гравець і добре грає. Якщо ти граєш у півфіналі, то маєш бути готова до всього, усі йдуть до кінця, тож... Подивимося. Півфінал Вімблдону між Еліною Світоліною та Маркетою Вондроушовою відбудеться в четвер 13 липня. Тенісистки грали одна з одною п'ять разів - тричі перемогу святкувала Світоліна, а два останні поєдинки залишилися за Вондроушовою. • Підписуйтесь на наш канал у Telegram, щоб не пропустити півфінальний поєдинок за участю Еліни Світоліної Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться