Віторія-Гастейс (W100). Снігур вперше з 2021 року виграла титул ITF

Дарія Снігур стала чемпіонкою на турнірі в Іспанії
Віторія-Гастейс, Іспанія • 17-23 липня • хард • $100,000
Сітки турнуру: кваліфікаціяодиночний розряд

Фінал
Дарія Снігур (Україна, 6) - Джессіка Понше (Франція, 3) 3:6, 6:4, 6:1

Українська тенісистка зрівняла рахунок в очних зустрічах з Понше, якій поступилася у 2021 році на турнірі ITF W60 у Калдаш-да-Раїня (Португалія). Сьогодні Снігур програвала з рахунком 0:4 у другому сеті і потім змогла зробити камбек.

Шлях до перемоги:
R32: Себастіана Скіліпоті (Швейцарія, Q) 6:1, 6:3
R16: Хеорхіна Гарсія Перес (Іспанія) 6:3, 7:6(4)
QF: Марина Бассольс Рібера (Іспанія, 4) 6:1, 6:3
SF: Бай Чжуосюань (Китай, 7) 6:3, 6:3
FR: Джессіка Понше (Франція, 3) 3:6, 6:4, 6:1

Дарія виграв свій сьомий одиночний трофей на рівні ITF, зігравши у одинадцяти фіналах. Востаннє вона перемагала у вирішальному матчі ще у листопаді 2021 року, коли стала чемпіонкою на турнірі ITF W100 у Дубаї.