Світовий теніс / WTA

Варшава. Швьонтек вийшла до чвертьфіналу, Стефаніні та Шрамкова дебютують на цій стадії

На турнірі WTA у Польщі завершилися матчі другого кола
BNP Paribas Warsaw Open - WTA 250
Варшава, Польща • 24-31 липня • хард • $259,303
Чинна чемпіонка: Каролін Гарсія (Франція)

+

Іга Швьонтек втретє зустрілася з Клер Лю цього сезону і знову святкувала перемогу. Тенісистки також грали одна проти одної в Індіан-Веллс та на Ролан Гаррос. За вихід до півфіналу полька боротиметься з Ліндою Носковою.

Яніна Вікмаєр вперше з вересня 2017 року вийшла до чвертьфіналу на турнірі WTA. Тоді бельгійка виступала у Гуанчжоу та змогла дійти до півфіналу. Далі Вікмаєр зустрінеться із Гезер Вотсон, з якою грала вже п'ять разів і здобула три перемоги. Попереднє їхнє протистояння відбулося 2017 року в Люксембурзі, де сильнішою була британка.

Лукреція Стефаніні проведе свій дебютний чвертьфінал на рівні WTA та зіграє проти Лаури Зігемунд. Для німкені це буде перший чвертьфінал із квітня минулого року, коли вона брала участь на турнірі у Штутгарті.

Ребекка Шрамкова здійснила камбек у вирішальному сеті, поступаючись з рахунком 1:5, і при цьому відіграла чотири матчболи фіналістки Ролан Гаррос. Словачка вперше зіграє у чвертьфіналі турніру WTA, у якому її суперницею стане Тат'яна Марія. Тенісистки раніше не грали одна проти одної.