Український теніс / Юніори

Юніори. Рева і Чуканов зробили чемпіонські дублі, Ткаченко і Мокринська вперше виграли турніри ITF Juniors

Результати українських юніорів на минулому ігровому тижні

Познань, Польща (Grade J100; Clay - Outdoor)

Гліб Секачьов - 1/2 фіналу в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Нікіта Білозерцев - 1/4 фіналу в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Єва Галієвська - 2 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Анастасія Коляда - 1/4 фіналу в одиночному розряді | -
Антоніна Сушкова - 2 коло в одиночному розряді | -

Шиффланж, Люксембург (Grade J60; Clay - Outdoor)

Серафима Бобровникова - 1 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Марія Дробишева - Фінал в одиночному розряді | - Марія Дробишева - Фінал
Алєся Рева - ТИТУЛ в одиночному розряді | ТИТУЛ у парному розряді
Стефанія Пушкар - - | 1/2 фіналу в парному розряді

17-річна Алєся Рева зробила чемпіонський дубль у Шиффланжі. У фіналі одиночного турніру Рева обіграла ще одну українську тенісистку Марію Дробишеву 6:4, 6:2. Рева виграла свій другий одиночний титул ITF Juniors і перший цього року. 16-річна Дробишева боролася за свій третій одиночний титул ITF Juniors і вперше в сезоні дійшла до фіналу.

У парному розряді Алєся Рева перемогла разом із німецькою тенісисткою Євою Беннеманн. У фіналі дівчата перемогли пару Флора Джонсон (Велика Британія) / Джулія Перейра (Бразилія) - 6:4, 6:3. Це перший парний трофей ITF Juniors для Алєсі Реви.

Новини юніорського тенісу в нашому Telegram-каналі

Жиліна, Словаччина (Grade J60; Clay - Outdoor) (Grade J60; Clay - Outdoor)

Андрій Порицький - 2 коло в одиночному розряді | -
Георгій Шилов - 3 коло в одиночному розряді | -
Євгенія Зеленська - 2 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Адріана Ткаченко - ТИТУЛ в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Поліна Кузнєцова - 1/2 фіналу в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді

16-річна Адріана Ткаченко виграла свій дебютний одиночний титул ITF Juniors. У фіналі змагань у Жиліні українка перемогла польську тенісистку Магдалену Баняк - 3:6, 7:6(2), 6:0.

Лейрія, Португалія (Grade J60; Clay - Outdoor) (Grade J60; Clay - Outdoor)

Марія Горенюк - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Марія Ноздрачова - 3 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді

Радомле, Словенія (Grade J60; Clay - Outdoor)

Костянтин Мантач - 1/4 фіналу в одиночному розряді | 2 коло в парному розряді
Карина Ковальчук - 2 коло в одиночному розряді | -
Анна Ващенко - 3 коло в одиночному розряді | -
Мішель Лоботенко - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді

Турнір у Словенії був перерваний на стадії чвертьфінальних матчів через катастрофічну повінь[/b].

Бредфілд, Великобританія (Grade J30; Clay - Outdoor) (Grade J30; Clay - Outdoor)

Катерина Чуєшова - 2 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді

Хассельт, Бельгія (Grade J30; Clay - Outdoor)

Аліна Мокринська - ТИТУЛ в одиночному розряді | 2 коло в парному розряді

17-річна Аліна Мокринська виграла свій перший титул ITF Juniors. У фіналі змагань у Бельгії українка перемогла другу ракетку турніру Саф'єн Булонойс із Нідерландів - 6:4, 6:1.

Вальдорейш, Іспанія (Grade J30; Clay - Outdoor)

Олександр Токар - - | 1 коло в парному розряді

+

Аугсбург, Німеччина (U16; Category 2; Clay - Outdoor)

Дар'я Рогальова - 2 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Поліна Чекотило - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Катерина Церковна - 1 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді

Кремс, Австрія (U16; Category 2; Clay - Outdoor)

Роман Філіма - 1 коло в одиночному розряді | -
Соломія Пинда - 2 коло в одиночному розряді | -

Скоп'є, Північна Македонія (U16; Category 3; Clay - Outdoor)

Григорій Картавенко - 1/2 фіналу в одиночному розряді | ТИТУЛ у парному розряді

14-річний Григорій Картавенко виграв свій перший титул Tennis Europe. Українець разом із напарником із Туреччини Кузеєм Угурканом у фіналі обіграли пару Мілан Радойчич (Сербія) / Александар Трифоновскі (Македонія) - 6:1, 7:6. Минулого тижня Картавенко став чемпіоном України в парному розряді та срібним призером в одиночному.

Дюрен, Німеччина (U14; Super Category; Clay - Outdoor)

Володимир Ревенко - 1/4 фіналу в одиночному розряді | 2 коло в парному розряді
Анастасія Ніколаєва - 2 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Поліна Скляр - 2 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Анна Бурчак - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Марія Ткаленко - - | 2 коло в парному розряді

Аугсбург, Німеччина (U14; Category 2; Clay - Outdoor)

Герман Кравченко - 2 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді

Подгориця, Чорногорія (U14; Category 2; Clay - Outdoor)

Тимур Чуканов - ТИТУЛ в одиночному розряді | ТИТУЛ у парному розряді
Андрій Максименко - 1/2 фіналу в одиночному розряді | ТИТУЛ у парному розряді

14-річний Тимур Чуканов зробив чемпіонський дубль на турнірі в Чорногорії. У фіналі одиночного розряду українець обіграв іспанця Оскара Касаса - 6:4, 6:1. Це перша перемога Чуканова в одиночному розряді цього року і друга в його юніорській кар'єрі у віковій категорії U14.

У парному розряді Тимур Чуканов став переможцем разом зі ще одним українським тенісистом Андрієм Максименком. У титульному поєдинку українці перемогли пару Олег Чибураєв (-) / Павле Вукосавлевич (Чорногорія) - 6:1, 6:4. Чуканов і Максименко виграли п'ятий спільний юніорський титул Tennis Europe U14.

Вадул-луй-Воде, Молдова (U14; Category 3; Clay - Outdoor)

Софія Зюкіна - 1/2 фіналу в одиночному розряді | - -
Марта Шпінарьова - 1/4 фіналу в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Ніколь Негря - 2 коло в одиночному розряді | 2 коло в парному розряді

12-річна Віолетта Скрип уперше дійшла до фіналу на турнірі Tennis Europe у віковій категорії U14. У фіналі змагань українка поступилася румунській тенісистці Вероніці Червак - 6:1, 6:7, 4:6.

Андрій Золотар став призером парного турніру. Українець разом із Давидом Рабіновичем з Ізраїлю у фіналі зазнали поразки від першої сіяної пари Ян Патрік Сінеску (Румунія)/Даніель Туркан (Молдова) - 4:6, 3:6. 13-річний Золотар уперше дійшов до фіналу на турнірах Tennis Europe.

Кремс, Австрія (U14; Category 3; Clay - Outdoor)

Пилип Лимар - 1/4 фіналу в одиночному розряді | Фінал у парному розряді
Наіль Османов - 2 коло в одиночному розряді | Фінал у парному розряді

14-річні Пилип Лимар і Наіль Османов стали призерами турніру в парному розряді. У вирішальному матчі українці поступилися австрійській парі Санто Анджелло/Кіан Крен - 2:6, 3:6.

Вільнюс, Литва (U14; Category 3; Clay - Outdoor) (U14; Category 3; Clay - Outdoor)

Олексій Петушинський - Фінал в одиночному розряді | - Вікторія Зайченко
Вікторія Зайченко - 2 коло в одиночному розряді | 1 коло в одиночному розряді
Вероніка Волкова - 2 коло в одиночному розряді | 1 коло в одиночному розряді

14-річний Олексій Петушинський став призером турніру в Литві. У фіналі змагань українець поступився місцевому тенісистові Угнісу Рімейкісу - 2:6, 3:6. Петушинський уперше зіграв у фіналі турніру Tennis Europe в одиночному розряді.

Щавно-Здруй, Польща (U14; Category 3; Clay - Outdoor) (U14; Category 3; Clay - Outdoor)