Кіцбюель. Тім втретє в сезоні дійшов до чвертьфіналу, Молчан зробив неймовірний камбек у матчі з четвертим сіяним

На турнірі АТР 250 у Кіцбюелі зіграні всі матчі другого кола
Generali Open - ATP 250
Кіцбюель, Австрія • 31 липня - 5 серпня • ґрунт • €630,705
Чинний чемпіон: Роберто Баутіста Агут (Іспанія)

Друге коло
Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина, 1) - Гідо Андреоцці (Аргентина, Q) 6:2, 6:2
Даніель Елаї Галан (Колумбія) - Даніель Альмаєр (Німеччина) 3:6, 6:2, 7:6(8) - відіграв 2 матчболи
Алекс Молчан (Словаччина) - Себастьян Офнер (Австрія, 4) 4:6, 7:5, 7:6(5) - відіграв 2 матчболи
Себастьян Баес (Аргентина) - Роберто Карбальєс-Баена (Іспанія, 6) 6:1, 6:2

Ласло Дьере (Сербія, 5) - Тьягу Зайбот Вілд (Бразилія, WC) 7:6(5), 6:3
Педро Качин (Аргентина, 3) - Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія) 7:5, 6:3
Домінік Тім (Австрія, WC) - Чжан Чжичжень (Китай) 1:6, 6:3, 6:2
Артур Ріндеркнех (Франція) - Яннік Ганфманн (Німеччина, 2) 7:6(3), 6:3

Алекс Молчан поступався в поєдинку з Себастьяном Офнером 4:6, 0:5 і відіграв два матчболи на своїй подачі. Після цього словацький тенісист зумів переломити хід поєдинку і здобути перемогу. Молчан втретє зіграв проти Офнера і вперше обіграв його. Словак вдруге в цьому сезоні та всьоме в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі турніру АТР. Наступний суперник - Себастьян Баес, якого він обіграв 2021 року на "челленджері" в Остраві.

Домінік Тім вдруге зіграв проти Чжан Чжичженя і здобув другу перемогу (їхній перший матч відбувся 2019 року). Австрієць втретє в сезоні дійшов до чвертьфіналу (всі на ґрунті) і боротиметься за свій перший півфінал із жовтня минулого року. Наступний матч Тім проведе проти француза Артура Ріндеркнеха,