Цинциннаті, США • 13-20 серпня • хард • $7,665,215

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Томмі Пол (США, 14) 7:6(6), 6:7(0), 6:3
Макс Перселл (Австралія, Q) - Стен Вавринка (Швейцарія, WC) 6:4, 6:2
Хуберт Хуркач (Польща) - Стефанос Циципас (Греція, 4) 6:3, 6:4
Олексій Попирін (Австралія, LL) - Еміл Руусувуорі (Фінляндія) 6:2, 1:6, 6:3
Адріан Маннаріно (Франція) - Маккензі Макдональд (США) 6:4, 3:0 відмова
Олександр Зверєв (Німеччина, 16) - Данило Медведєв (-, 3) 6:4, 5:7, 6:4
Тейлор Фрітц (США, 9) - Душан Лайович (Сербія, Q) 5:0 відмова
Новак Джокович (Сербія, 2) - Гаель Монфіс (Франція, PR) 6:3, 6:2

+

Карлос Алькарас взяв реванш у Томмі Пола за поразку в Торонто минулого тижня і зрівняв рахунок у їхньому протистоянні - 2:2. Наступний матч лідер світового рейтингу проведе проти "кваліфаєра" Макса Перселла, який, обігравши Стена Вавринку, вперше пройшов до чвертьфіналу на турнірі АТР 1000.

Хуберт Хуркач зіграв 10-й матч проти Стефаноса Ціціпаса і здобув третю перемогу. Польський тенісист уперше цього року і всьоме в кар'єрі виявився сильнішим за суперника з топ-5 світового рейтингу. Хуркач раніше жодного разу не грав у чвертьфіналі "Мастерса" в Цинциннаті і вперше дійшов до цієї стадії на змаганнях АТР 1000 цього року. Далі поляк зіграє проти австралійця Олексія Попиріна, якого двічі перемагав на "Мастерсі" в Індіан-Веллсі (2021, 2023). Для Попиріна це буде перший чвертьфінал на "Мастерсі" в кар'єрі.

Адріан Маннаріно вдруге в кар'єрі та вперше з 2017 року (Монреаль) дійшов до чвертьфіналу на "Мастерсі". Далі француз зіграє проти Олександра Звєрєва, якому програв усі сім очних поєдинків (цього року не грали).

Новак Джокович провів 20-й матч проти Гаеля Монфіса і здобув 19-ту перемогу поспіль. Француз виграв єдиний їхній очний поєдинок, на ф'ючерсі в Італії 2004 року. Сербський тенісист виграв 35-й матч у цьому сезоні і далі зіграє проти Тейлора Фрітца, у якого виграв усі шість очних поєдинків.