Український теніс / ITF

Ванферсе-Боле (W15). 16-річна українка виграла два матчі за день і вперше вийшла у фінал професійного турніру

Вероніка Подрез боротиметься за титул на змаганнях ITF W15 у Бельгії
Через негоду і перенесення матчів українці довелося провести сьогодні два поєдинки. У чвертьфіналі турніру вона розгромила першу ракетку змагань Ніну Радованович (№516 WTA) з Франції - 6:2, 6:0, а в півфінальному матчі завдала поразки німкені Фаб'єн Геттварт (№835 WTA) - 6:3, 6:7(3), 6:1.

16-річна Вероніка Подрез (№1263 WTA) вперше в кар'єрі вийшла у фінал професійного турніру. Українська тенісистка стартувала на турнірі в Бельгії у кваліфікації та здобула вже шість перемог поспіль. У вирішальному поєдинку суперницею Подрез стала друга сіяна Стефані Вісхер (№540 WTA) з Нідерландів.