Еліна Світоліна продовжує виступ на Відкритому чемпіонаті США
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло
Еліна Світоліна (Україна, 26) - Анастасія Павлюченкова (-) 5:7, 6:4, 6:4

Світоліна зрівняла рахунок в очних зустрічах із Павлюченковою, якій програла у трьох із п'яти попередніх з нею матчів.

Наприкінці першого сету українка не реалізувала три брейк-поїнти і потім програла гейм на власній подачі. У другому Світоліна зробила два брейки, програвши одну свою подачу, а в третьому Еліна повела 4:0, але майже втратила свою перевагу, програвши три гейми поспіль.

Нагадаємо, для Світоліної це десята участь на US Open і всьоме поспіль вона вийшла до третього раунду. Наступна суперниця українки визначиться у матчі Патрічія Марія Ціг (Румунія, SR) - Джессіка Пегула (США, 3).