Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / US Open

Іга Швьонтек: "Останні півтора року я спостерігала і переживала, як часто люди говорять і пишуть про "захист" титулів і рейтингових позицій"

Польська тенісистка Іга Швьонтек у соціальних мережах звернулася до своїх уболівальників після поразки на Відкритому чемпіонаті США, за підсумками якої вона втратила статус першої ракетки світу
Іга Швьонтек: "Останні півтора року я спостерігала і переживала, як часто люди говорять і пишуть про "захист" титулів і рейтингових позицій"
"Останні півтора року я спостерігала і переживала, як часто люди говорять і пишуть про "захист", "відстоювання" - титулів, рейтингових позицій, очок... Іноді я дивувалася, що через це сама починаю так думати. Але... Мені не потрібно нічого захищати, і це хороший момент, щоб записати деякі думки.

Для мене спорт - це цикл постійних змін, як і в повсякденному житті, ми можемо або виграти, або програти - ось і все, це так просто. Новий сезон, наступний турнір, нові можливості щось виграти, досягти, а не захищати.

Чистий аркуш.

Але я залишаюся при своїй думці: коли я наполегливо працюю, розвиваюся і роблю свою роботу, я створюю набагато більше шансів на перемогу, на досягнення своїх цілей, а аж ніяк не на їхній захист. Спосіб зробити це - постійно фокусуватися на своїх високих стандартах у тому, що я роблю, і вчитися у найкращих у цьому виді спорту та у своєї команди.

І так... Яка це була неймовірна подорож як номер один у жіночому тенісі! Дякую, що були зі мною. Я постараюся цінувати цей час, перш ніж рухатися далі, прагнучи досягти більшого.

І останнє, але не менш важливе... Велике спасибі за всю вашу підтримку і позитивні повідомлення, які ви мені надсилаєте. Це надає мені багато сил для наполегливої роботи".

Іга Швьонтек провела на першій сходинці жіночого рейтингу 75 безперервних тижнів, що є третім результатом в історії для гравців, які вперше очолили світовий рейтинг.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  6/09/23 18:40  Переглядів: 14 446   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.