Головне / Український теніс / WTA

Сан-Дієго. Костюк за три години поступилася 20-й ракетці світу в матчі другого кола

Українська тенісистка зазнала поразки в матчі другого кола на турнірі WTA 500 у Сан-Дієго
Cymbiotika San Diego Open - WTA 500
Сан-Дієго, США • 11-16 вересня • хард • $780,637
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)

Друге коло
Марта Костюк (Україна) - Беатріс Аддад Мая (Бразилія, 7) 5:7, 7:6(3), 2:6

• У першій партії українка лідирувала 5:3, але не змогла подати на сет у десятому геймі, втративши три сетболи. У підсумку бразильська тенісистка видала серію з чотирьох поспіль виграних геймів і завершила сет на свою користь.

• У другій партії Костюк двічі відіграла подачу суперниці на матч (у 10 і 12 геймах) і на тай-брейку зробила три міні-брейки, втративши одну свою подачу.

• У вирішальному сеті Костюк не змогла реалізувати три брейк-поїнти на стартовій подачі суперниці, після чого змогла виграти лише один із шести наступних геймів. У сьомому геймі Марта відіграла три матчболи на подачі Аддад-Майя і зробила брейк, але бразилійка змогла завершити поєдинок, вигравши наступний гейм на подачі Костюк. Поєдинок тривав трохи більше трьох годин.

Зазначимо, що за рахунку 2:5 у третьому сеті Марта Костюк зверталася по допомогу лікаря через проблеми з правим стегном.

Марта Костюк провела 29-й поєдинок проти суперниці з топ-20 і боролася за свою шосту перемогу (3-9 цього сезону в таких поєдинках).

За свій виступ у Сан-Дієго українка заробила $11,500 призових і 55 рейтингових очок.