Шанхай. Умбер обіграв шосту ракетку світу Циципаса, Алькарас зіграє проти Димитрова в четвертому колі

Шанхай, Китай • 4-15 жовтня • хард • $10,046,270

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Деніел Еванс (Велика Британія, 30) 7:6(1), 6:4
Ніколас Яррі (Чилі, 22) - Лоренцо Сонего (Італія) 7:6(4), 6:2
Уго Умбер (Франція, 32) - Стефанос Циципас (Греція, 4) 6:4, 3:6, 7:5
Джей Джей Вульф (США) - Маттео Арнальді (Італія) 2:6, 6:3, 7:6(4)

Шварцман уперше за 1,5 року переміг гравця топ-10, Димитров знову обіграв Хачанова

Карлос Алькарас втретє в сезоні зіграв проти Деніела Еванса і здобув третю перемогу (загальний рахунок протистояння 4-0). Іспанець виграв 25-й матч на "Мастерсах" цього року і за місце у чвертьфіналі зіграє проти Григора Димитрова, якого обіграв у цьому сезоні на ґрунті в Мадриді та на траві в Лондоні (загальний рахунок протистояння 3-0).

Ніколас Яррі уперше за три зустрічі зумів обіграти Лоренцо Сонего. Чилієць здобув свою 40-ту перемогу в сезоні і за свій дебютний чвертьфінал на "Мастерсі" зіграє проти аргентинця Дієго Шварцмана, якого обіграв цього року на турнірі в Сантьяго (загальний рахунок протистояння 4-1 на користь Шварцмана).

Уго Умбер провів четвертий поєдинок проти Стефаноса Циципаса і здобув третю перемогу. Французький тенісист удев'яте в кар'єрі та вдруге в сезоні обіграв суперника з топ-10. За вихід у чвертьфінал Умбер зіграє проти американця Джей-Джей Вульфа, якого обіграв 2019 року на "Мастерсі" в Індіан-Веллсі.

Джей-Джей Вульф взяв реванш у Маттео Арнальді за поразку минулого тижня в Пекіні і вперше пройшов до 1/8 фіналу на "Мастерсі".