Сеул. Тенісистка із шостої сотні рейтингу обіграла Остапенко, Пегула та Боузкова вийшли до другого кола

Результати матчів першого кола на турнірі WTA 250 у Південній Кореї
Сеул, Південна Корея • 9-15 жовтня • хард • $259,303
Чинна чемпіонка: Катерина Александрова (-)

Джессіка Пегула (США, 1/WC) - Вікторія Грунчакова (Словаччина) 6:2, 6:4
Ешлін Крюгер (США) - Надя Подороска (Аргентина) 6:2, 6:4
Клер Лю (США) - Ку Йон Ну (Південна Корея, Q) 6:3, 6:3
Аранча Рус (Нідерланди, 7) - Хан На Ре (Південна Корея, WC) 6:1, 6:3
Катерина Александрова (-, 3) - Май Хонтама (Японія) 6:3, 6:1
Яніна Вікмаєр (Бельгія) - Лян Еньшуо (Китайський Тайбей, Q) 6:3, 6:4
Катінка фон Дайхманн (Ліхтенштейн) - Ірина Хромачова (-, LL) 5:7, 6:4, 3:0 (відмова)
Кімберлі Біррелл (Австралія) - Саша Вікері (США, Q) 6:4, 6:4
Пек Та Йон (Південна Корея, WC) - Олена Остапенко (Латвія, 2) 3:6, 6:1, 7:6(4)

+

Аранча Рус перервала свою серію з шести поразок поспіль і здобула першу перемогу за два останні місяці.

Катінка фон Дайхманн вперше з серпня 2018 грає в основній сітці турніру на рівні основного Туру. Тоді представниця Ліхтенштейна не змогла дограти матч першого кола на US Open проти Ангеліни Калініної. У квітні того ж року фон Дайхманн записала до свого активу дебютну перемогу в основній сітці турніру WTA в Лугано.

Чан Су Чон (№162 WTA) вперше у кар'єрі обіграла суперницю з топ-30 рейтингу. Раніше в активі кореянки було дві перемоги над тенісистками із топ-50.

Еміна Бекташ відіграла матчбол на своїй подачі наприкінці вирішального сету.

Пек Та Йон (№569 WTA) відігралася з рахунку 5:2 на користь Олени Остапенко (№13 WTA) у третьому сеті. Перед тай-брейком латвійка мала один матчбол. Для корейської тенісистки це другий виступ в основній сітці турніру WTA: минулого року вона подолала кваліфікаційний етап у Сеулі та програла у першому колі. Пек Та Йон ще не грала проти суперниць із топ-100. Наприкінці вересня кореянка стала "бронзовою" призеркою у парному турнірі на Азійських іграх.