Реєстрація    Увійти
Авторизація
Турніри / Олімпіада

МОК відсторонив Олімпійський комітет Росії після його рішення включити до свого складу олімпійські органи на окупованій території України

12 жовтня стало відомо, що виконавча рада МОК призупиняє повноваження російського олімпійського комітету
МОК відсторонив Олімпійський комітет Росії після його рішення включити до свого складу олімпійські органи на окупованій території України
Рішення набуває чинності негайно, повідомляє прес-служба Міжнародного олімпійського комітету.

Як ідеться в заяві МОК, одностороннє рішення, ухвалене Олімпійським комітетом Росії 5 жовтня 2023 року включити до свого складу регіональні спортивні організації, які підпорядковані Національному олімпійському комітету України (а саме Донецької, Херсонської, Луганської та Запорізької областей) є порушенням Олімпійської хартії, оскільки порушує територіальну цілісність НОК України, як це визнано Міжнародним олімпійським комітетом.

"У зв'язку з вищевикладеним, Виконавча рада (ВР) МОК сьогодні вирішила, що:
- Діяльність Олімпійського комітету Росії припиняється з негайним набуттям чинності до подальшого повідомлення.

Відсторонення має такі наслідки:
- Олімпійський комітет Росії більше не має права діяти як Національний олімпійський комітет, як це визначено в Олімпійській хартії, і не може отримувати жодного фінансування від Олімпійського руху.
- МОК залишає за собою право ухвалювати рішення про участь окремих нейтральних спортсменів із російським паспортом в Олімпійських іграх у 2024 році та Олімпійських зимових іграх у 2026 році у відповідний час".

Виконком МОК також залишає за собою право ухвалити будь-яке подальше рішення або вдатися до будь-якого кроку залежно від розвитку цієї ситуації, зазначено в тексті заяви.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  12/10/23 18:40  Переглядів: 8 876   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.