Токіо. Томпсон переміг дев'яту ракетку світу Зверєва, Оже-Альяссім перервав серію з чотирьох поразок

Джордан Томпсон (Австралія) - Олександр Зверєв (Німеччина, 3) 6:3, 6:4
Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 8) - Александар Вукіч (Австралія) 7:6(3), 6:7(2), 6:2
Себастьян Офнер (Австрія) - Крістофер О'Коннелл (Австралія) 6:7(2), 7:6(5), 7:5
Маркос Гірон (США, Q) - Йосіхіто Нісіока (Японія) 7:6(14), 4:6, 6:1

Джордан Томпсон взяв реванш у Олександра Звєрєва за поразку в їхньому єдиному очному поєдинку в 2017 році. Австралійський тенісист вдруге цього року і втретє в кар'єрі зумів перемогти суперника з топ-10. Дев'ята ракетка світу Звєрєв програв свій третій матч поспіль. У другому колі турніру в Токіо Джордан Томпсон зіграє проти переможця зустрічі Бен Шелтон (США) - Таро Даніель (Японія).

Фелікс Оже-Альяссім перервав серію з чотирьох поразок і виграв лише другий матч з 11 зіграних із середини травня цього року. У другому колі канадець зіграє проти австрійського тенісиста Себастьяна Офнера.