Токіо. Японець із топ-300 з 9-ї спроби виграв матч в основній сітці турніру ATP, де Мінор, Фрітц і Рууд пройшли до другого кола

На турнірі АТР 500 у Токіо пройшли матчі другого ігрового дня
Kinoshita Group Japan Open Tennis Championships - ATP 500
Токіо, Японія • 16-22 жовтня • хард • $2,178,980
Чинний чемпіон: Тейлор Фрітц (США)

Перше коло
Тейлор Фрітц (США, 1) - Кемерон Норрі (Велика Британія) 6:4, 6:3
Шінтаро Мочідзукі (Японія, WC) - Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина) 6:4, 7:6(5)
Крістіан Гарін (Чилі, Q) - Се Сімабукуро (Японія, WC) 6:4, 3:6, 6:3
Олексій Попирін (Австралія) - Карен Хачанов (-, 7) 6:4, 6:2
Алекс де Мінор (Австралія, 4) - Джек Дрейпер (Велика Британія, Q) 4:6, 7:6(4), 7:6(1)
Дієго Шварцман (Аргентина) - Франсіско Серундоло (Аргентина) 6:4, 6:1
Аслан Карацев (-) - Френсіс Тіафо (США, 6) 6:3, 7:6(4)
Бен Шелтон (США) - Таро Даніель (Японія, Q) 3:6, 6:4, 7:6(2)
Каспер Рууд (Норвегія, 2) - Йосуке Ватанукі (Японія, WC) 7:6(6), 6:3

Шінтаро Мочідзукі провів 9-й матч на рівні АТР-туру і здобув першу перемогу. 20-річний японський тенісист, який посідає 215-е місце в рейтингу АТР, провів третій поєдинок проти суперника з топ-50. У другому колі Мотідзукі зіграє проти лідера посіву, десятої ракетки світу Тейлора Фрітца.

Алекс де Мінор вдруге зіграв проти Джека Дрейпера і здобув другу перемогу. У вирішальному сеті австралієць відіграв подачу на матч, а сам поєдинок тривав понад три години. У другому раунді де Мінор зустрінеться з аргентинцем Дієго Шварцманом, якого обіграв цього року на трав'яному турнірі в Лондоні.

Дієго Шварцман здобув свою 250-ту перемогу на рівні АТР-туру, вчетверте за чотири зустрічі обігравши Франсіско Серундоло (тенісисти вперше зіграли на харді). Цікаво, що з 250 перемог, майже половину (120) Шварцман здобув саме на хардовому покритті.