Світовий теніс / ATP –
Стокгольм. Монфіс у трьох сетах здолав Фучовича і здобув 535-ту перемогу в кар'єрі на рівні ATP-туруНовини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() BNP Paribas Nordic Open - ATP 250 Стокгольм, Швеція • 16-22 жовтня • хард (зал) • €750,950 Чинний чемпіон: Хольгер Руне (Данія) Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд Перше коло Міомір Кецманович (Сербія) - Карл Фріберг (Швеція, WC) 6:4, 6:2 Еліас Імер (Швеція, WC) - Роберто Баутіста Агут (Іспанія) 6:4, 6:4 Діно Пріжміч (Хорватія, Q) - Їржі Легечка (Чехія, 6) 6:3, 7:5 Еміл Руусувуорі (Фінляндія) - Бенджамін Хассан (Ліван, Q) 6:2, 6:1 Лоренцо Сонего (Італія) - Душан Лайович (Сербія) 4:6, 6:3, 6:4 Павло Котов (-, Q) - Крістофер Юбенкс (США, 7) 6:7(2), 6:3, 7:6(5) Джей Джей Вульф (США) - Себастіан Баес (Аргентина, 5) 7:6(5), 6:2 Ласло Дьере (Сербія) - Лео Борг (Швеція) 6:3, 6:3 Стен Вавринка (Швейцарія) - Борна Гойо (Хорватія) 7:5, 6:4 Філіп Місоліч (Австрія, Q) - Деніел Еванс (Велика Британія, 8) 6:4, 7:6(1) Гаель Монфіс (Франція, PR) - Мартон Фучович (Угорщина) 2:6, 6:2, 7:5 Роман Сафіуллін (-) - Тьягу Зайбот Вілд (Бразилія) 6:3, 6:2 165-та ракетка світу Діно Пріжміч уперше виграв матч в основній сітці турніру АТР на харді. Хорват провів третій поєдинок проти суперника з топ-50 і здобув першу перемогу. У другому колі Прижмич зіграє проти шведа Еліаса Імера. Гаель Монфіс втретє зіграв проти Мартона Фучовича і втретє його обіграв. Французький тенісист виграв свій 10-й матч на турнірах АТР цього сезону і 535-й за кар'єру. У другому раунді Монфіс зіграє проти австрійця Філіпа Місоліча. Друге коло Міомір Кецманович (Сербія) - Хольгер Руне (Данія, 1) 7:6(3), 6:2 Таллон Грікспур (Нідерланди, 3) - Еміл Руусувуорі (Фінляндія) 7:6(3), 6:4 Павло Котов (-, Q) - Лоренцо Сонего (Італія) 6:4, 7:5 Ласло Дьере (Сербія) - Джей Джей Вульф (США) 7:5, 6:4 Обговорення матчу в нашому тенісному чаті в Telegram
Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться