Париж. Маррей вшосте програв де Мінору, втративши матчбол і дві подачі на матч, Фрітц продовжує боротьбу за місце на ATP Finals

Тейлор Фрітц (США, 9) - Себастіан Баес (Аргентина) 6:1, 6:4
Алекс де Мінор (Австралія, 13) - Енді Маррей (Велика Британія) 7:6(5), 4:6, 7:5 - відіграв 1 матчбол
Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди, Q) - Адріан Маннаріно (Франція) 6:4, 7:5
Йошіхіто Нішіока (Японія, Q) - Джордан Томпсон (Австралія, LL) 7:6(5), 4:6, 6:2
Роберто Баутіста Агут (Іспанія) - Їржі Легечка (Чехія) 6:4, 6:2
Олександр Бублик (Казахстан) - Френсіс Тіафо (США, 14) 6:3, 6:4
Ніколас Яррі (Чилі) - Олексій Попирін (Австралія) 7:5, 7:6(6)
Григор Димитров (Болгарія) - Лоренцо Музетті (Італія) 6:2, 6:7(4), 6:3
Карен Хачанов (-, 16) - Макс Перселл (Австралія) 6:4, 6:4
Ласло Дьере (Сербія) - Люка ван Аш (Франція, WC) 6:7(6), 6:4, 6:4
Роман Сафіуллін (-, Q) - Олександр Мюллер (Франція, WC) 7:6(4), 6:3

Алекс де Мінор вшосте зіграв проти Енді Маррея і вшосте його обіграв. У вирішальному сеті австралієць поступався 2:5 і не дав британцеві двічі подати на матч, відігравши матчбол на прийомі в десятому геймі. Де Мінор виграв 35-й матч в основній сітці "Мастерса" і в другому колі зіграє проти переможця зустрічі Душан Лайович (Сербія, LL) - Бенжамен Бонзі (Франція, WC).

Роберто Баутіста Агут вдруге зіграв проти Їржі Легечки і здобув другу перемогу. Іспанець не перемагав у матчах на турнірах АТР із середини червня і перервав серію з п'яти поразок. У другому колі Баутіста Агут зіграє проти найсильнішого в матчі Себастьян Корда (США) - Хуберт Хуркач (Польща, 11).

Тейлор Фрітц продовжує боротьбу за місце на Підсумковому турнірі АТР. Американцю потрібно пройти щонайменше до півфіналу, щоб мати можливість кваліфікуватися на турнір. У другому раунді його суперником стане німець Даніель Альтмаєр або француз Артур Фіс.