Світовий теніс / WTA –
Джессіка Пегула: "Почуваюся чудово від того, що перемогла першу ракетку світу і забезпечила собі хороший результат у групі"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
- Джессіка, ви обіграли першу ракетку світу і поки не програли жодного матчу в Канкуні. Мабуть, це неймовірні емоції. - Так, почуваюся чудово від того, що перемогла першу ракетку світу і забезпечила собі хороший результат у групі. Це дає багато позитиву і я щаслива, що стартувала в Канкуні так добре. - Вражаюча статистика: у 2023 році ви не програли жодного матчу (49-0) в одиночному розряді, в якому брали перший сет. Чи зможете продовжити й надалі так?. - Я сподіваюся (сміється). Я б хотіла дійти до 50 таких перемог, це було б класно, далі вже це було б не так суттєво. Я не знала про це раніше. Думаю, що це демонструє моє вміння добре стартувати. На цьому турнірі це якраз один із тих ключів до перемоги, коли ти граєш проти найкращих тенісисток світу. Тому що, коли тобі не вдається вдало розпочати поєдинок, ти завжди в положенні наздоганяючої, а це може бути дуже складно, особливо, якщо граєш проти такої суперниці як Соболенко, яка може просто вибити тебе з корту за бажання. Я працюю саме над цим [сильним стартом], тож я рада, що статистика демонструє результати моєї роботи. • Огляди матчів третього ігрового дня на турнірі WTA Finals (ВІДЕО) - Наступна ваша суперниця - Марія Саккарі, яку ви нещодавно обіграли в Токіо. Можна розраховувати на наполегливе протистояння?. - Так, у нас завжди були справжні битви, ми грали на рівних, хтось десь був кращим залежно від умов, від місця проведення. Тому я очікую на складний матч і в жодному разі не думаю, що буде легко.
Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться