Сіннер знявся з "Мастерса" в Парижі після своєї нічної перемоги у другому колі, а Рууд і Вавринка розкритикували АТР за поганий розклад

Четверта ракетка світу Яннік Сіннер не зможе продовжити свій виступ на турнірі АТР 1000 у Парижі
Учора італієць завершив свій поєдинок проти Маккензі Макдональда о 2:40 ночі за паризьким часом. Сіннер здобув трисетову перемогу і свій наступний поєдинок проти Алекса де Мінора мав провести вже сьогодні, менше ніж через 14 годин після матчу другого кола.

Учора, після публікації розкладу ігрового дня на 2 листопада, Каспер Рууд і Стен Ваврінка розкритикували АТР-тур за те, що Сіннеру належало зіграти свій матч у денній сесії.

"Браво, АТР. Чудовий спосіб допомогти одному з найкращих гравців світу відновитися і бути максимально готовим, коли він закінчив свій попередній матч о 2:37 ранку - це 14,5 годин на відновлення... яка насмішка", - написав Каспер Рууд.

"Це безумство, що турніру все одно, а ATP просто слідує тому, що хоче турнір! Завжди одна й та сама історія...", - підтримав норвежця Стен Вавринка.

Алекс де Мінор, з яким мав зіграти Яннік Сіннер, тепер у чвертьфіналі зіграє проти Андрія Рубльова.