Світовий теніс / Кубок Федерації

Billie Jean King Cup Finals. Канада обіграла 11-разових чемпіонок і вперше зіграє у фіналі

На командному турнірі у Севільї завершився п'ятий ігровий день
Кубок Біллі Джин Кінг - The World Cup of Tennis
Фінал • Севілья, Іспанія • 7-12 листопада • хард (зал)

Півфінал
ЧЕХІЯ 1-2 КАНАДА
Барбора Крейчикова - Марина Стакушич 6:2, 6:1
Маркета Вондроушова - Лейла Фернандес 2:6, 6:2, 3:6
Барбора Крейчикова/Катержина Синякова - Габріела Дабровскі/Лейла Фернандес 5:7, 6:7(3)

Барбора Крейчикова перервала переможну серію Марини Стакушич, яка перед своїм дебютом в Кубку Біллі Джин Кінг перемогла на турнірі ITF W60 у Торонто, а у Севільї виграла ще два матчі.

Лейла Фернандес взяла реванш у Маркети Вондроушової за поразку чотири роки тому в плей-оф Світової групи Кубка Федерації (попередня назва командного турніру). Для канадки ця перемога стала п'ятою в кар'єрі над суперницею з топ-10 і першою з вересня 2021 року, коли вона була сильнішою за Наомі Осаку, Еліну Світоліну та Арину Соболенко на US Open.

+

Дабровскі та Фернандес вдруге зіграли проти Крейчикової та Синякової: у 2021 році дуети зустрічалися у третьому колі Відкритого чемпіонату Франції, і тоді перемогу здобули чешки.

Збірна Канади вперше в історії вийшла до фіналу командних змагань. Зазначимо, чеські тенісистки 11 разів ставали переможницями у Кубку Біллі Джин Кінг.

У вирішальному матчі канадки зіграють проти збірної Італії, яку обіграли рік тому на груповому етапі Фіналу Кубка Біллі Джін Кінг.