Український теніс / ATP Challenger Tour

Буенос-Айрес. Крутих відіграв подачу на матч і за три години виграв свій перший матч у цьому сезоні

Третя ракетка України Олексій Крутих вийшов у друге коло на "челленджері" в Аргентині
Workday Canberra International - ATP Challenger 125
Канберра, Австралія • 1-6 січня • хард • $164,000
Чинний чемпіон: Тьягу Сейбот Вілд (Бразилія)

Перше коло
Олексій Крутих (Україна, 8) - Гонсало Вільянуева (Аргентина, Q) 4:6, 7:5, 7:6(2)

Олексій Крутих провів свій перший поєдинок у новому сезоні. Українець поступався сетом і 3:5 у другій партії, але зумів відіграти подачу суперника на матч у десятому геймі. У вирішальному сеті тенісисти обмінялися брейками на старті, після чого утримували свої подачі до кінця партії. На тай-брейку Крутих виграв перші шість розіграшів і з третього матчбола оформив перемогу. Поєдинок тривав рівно три години.

У другому колі український тенісист зіграє проти ще одного "кваліфаєра" - бразильця Матеуса Алвеша (№429 АТР).