Світовий теніс / Australian Open –
Коко Гауфф: "Фінал в Окленді проти Світоліної був хорошим психологічним випробуванням і, безумовно, додав мені впевненості в собі"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() - Як ви оцінюєте свій рівень перед стартом у Мельбурні? Ви успішно зіграли в Окленді, фінал проти Еліни Світоліної став для вас випробуванням. - Так, я думаю, що в Окленді загалом я грала в дуже хороший теніс. У фіналі в мене були шанси виграти перший сет, але я його програла. Думаю, це було хорошим психологічним випробуванням. Сподіваюся, що тут такого не станеться, сподіваюся, що тут я зможу виграти кожну партію, в якій у мене будуть сетболи. Я думаю, що той важкий матч у фіналі, безумовно, додав мені впевненості в собі. Еліна добре виступила на Вімблдоні, обіграла Ігу, стабільно добре виступає на всіх турнірах. Її нелегко перемогти. - Ваша техніка на подачі начебто трохи змінилася, ви дещо скоротили свій рух на подачі. - Так, я думаю, що для мене це була дуже невелика зміна. Мені знадобилося всього два дні, можливо, три, щоб відчути себе по-справжньому комфортно. Це було просто для того, щоб виконувати підкидання трохи вище, ніж раніше і більш стабільно. За винятком фіналу в Окленді, я думаю, що я подавала дуже добре. Це була вдала зміна. Сподіваюся, я зможу продовжувати подавати саме так протягом усього турніру. - Я пам'ятаю, що в міжсезоння ви викладали відео, де ви тренуєтеся з пов'язкою на оці. Це нове тренування? Що ви отримуєте від цього? - Так, я робила це кілька разів, в основному на розминці, щоб поліпшити зорово-моторну координацію. Нічого особливого. Це просто для того, щоб побачити, наскільки добре в мене працює ця координація "рука - око". Така вправа також змушує мене стежити за м'ячем. Думаю, у мене домінує праве око. Очевидно, було складніше бачити з лівого боку, коли ти домінуєш з одного боку. Я навіть не знала, що таке буває. - З точки зору ваших цілей, особливо в цьому сезоні, яку роль має Олімпіада, як в одиночному, так і в парному розряді? Це велика мета для вас? - Так, одна з цілей, яку я записала у своїй візуалізації в замітку в телефоні, - це виграти медаль на Олімпійських Іграх. Для мене, я буду абсолютно чесною, мені не важливо, в якому розряді, буде це золота, срібна чи бронзова медаль, яка б вона не була, - це вже не має значення. Тобто, має, звісно, тому що, очевидно, я хочу перемогти в одиночному турнірі. Однак я відчуваю, що цінуватиму це однаково, як в одиночному, так і в парному розряді. Для мене в певному сенсі це не те ж саме, що й турнір Grand Slam. В ідеалі хотілося б зіграти на всіх трьох змаганнях (одиночний турнір, жіноча пара, мікст). Подивимося, де я буду в рейтингу і таке інше.
Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться