Головне / Український теніс / Australian Open

Australian Open. Костюк уперше зіграє в четвертому колі після вольової перемоги в матчі з "нейтральною" тенісисткою

Українська тенісистка здобула важку перемогу в третьому колі Відкритого чемпіонату Австралії
Australian Open - Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 14-27 січня • хард • A$34,226,200
Чинна чемпіонка: Арина Соболенко (-)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло
Марта Костюк (Україна) - Еліна Аванесян (-) 2:6, 6:4, 6:4

Марта Костюк поступалася сетом і брейком, але зуміла переломити хід поєдинку. У другому сеті українка повела 5:2, але програла два гейми, не подавши на сет. У затяжному десятому геймі Костюк із шостого сетбола зуміла взяти другу партію.

У вирішальному сеті Марта повела 4:0, проте Аванесян зуміла зрівняти рахунок, також вигравши чотири гейми поспіль. Костюк утримала свою подачу в дев'ятому геймі і "під нуль" забрала подачу суперниці, з четвертої спроби здобувши перемогу в третьому колі Відкритого чемпіонату Австралії. Зазначимо, що всі три свої матчі на турнірі в Мельбурні українка виграла у вирішальному сеті.

Костюк вдруге в кар'єрі зіграє на другому тижні "мейджора" в одиночному розряді. Уперше вона зробила це на Ролан Гаррос-2021, де поступилася Ізі Швьонтек.

За вихід у чвертьфінал Australian Open Марта Костюк гратиме проти переможниці матчу Марія Тимофєєва (-, Q) - Беатріс Аддад Мая (Бразилія, 10).