Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Азаренко зіграє проти Ястремської у четвертому колі, Паоліні та Додан встановили особисті досягнення

У жіночій сітці Відкритого чемпіонату Австралії відомі ще шість учасниць 1/8 фіналу

Анна Калинська (-) - Слоан Стівенс (США) 6:7(8), 6:1, 6:4
Чжен Ціньвень (Китай, 12) - Ван Яфань (Китай) 6:4, 2:6, 7:6(8)
Осеан Додан (Франція) - Клара Бюрель (Франція) 6:2, 6:4

+

Вікторія Азаренко відігралася з рахунку 5:2 на користь Остапенко у другому сеті та третій сезон поспіль вийшла до 1/8 фіналу Australian Open. У 2012 та 2013 роках Азаренко вигравала тут титул, а у попередньому сезоні дійшла до півфіналу. Проти Ястремської Азаренко грала три рази і здобула перемогу в їх останній зустрічі, яка відбулася минулого року на турнірі WTA у Гвадалахарі.

Жасмін Паоліні раніше не доходила до четвертого кола на турнірах Grand Slam, а найкращим її результатом було друге коло. Італійка не програла жодного сету за три зіграні матчі в Мельбурні.

Чжен Ціньвень спробує вдруге у кар'єрі пробитися до чвертьфіналу на рівні "мейджорів" у матчі з Осеан Додан, яка вперше вийшла до 1/8 фіналу на турнірі Grand Slam. Китаянка грала у чвертьфіналі US Open-2023.