Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Фрітц переміг минулорічного фіналіста і вперше зіграє у чвертьфіналі турніру

Тейлор Фрітц (США, 12) - Стефанос Циципас (Греція, 7) 7:6(3), 5:7, 6:3, 6:3

Тейлор Фрітц вп'яте зіграв проти Стефаноса Циципаса та здобув другу поспіль поспіль перемогу в цьому протистоянні. Два роки тому тенісисти зустрілися в четвертому колі австралійського "мейджора" і тоді грек зумів відігратися з 1-2 по сетах.

Циципас - минулорічний фіналіст Australian Open, програв на цьому турнірі раніше півфіналу вперше з 2020 року.

Фрітц уперше з квітня минулого року переміг суперника з топ-10 (Циципас / Монте-Карло), перервавши серію з трьох поразок у таких поєдинках.

Американський тенісист виграв свій 40-й матч на турнірах Grand Slam (14-й у Мельбурні) і вперше зіграє у чвертьфіналі Australian Open. Наступним суперником Тейлора Фрітца буде чинний чемпіон турніру і перша ракетка світу Новак Джокович, якому американець програв усі вісім очних зустрічей.