Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Сіннер перервав переможну серію Рубльова і вдруге в кар'єрі зіграє в півфіналі турніру Grand Slam

У чоловічій сітці Відкритого чемпіонату Австралії визначилася перша півфінальна пара
Australian Open - Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 14-28 січня • хард • A$34,226,200
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Чвертьфінал
Яннік Сіннер (Італія, 4) - Андрій Рубльов (-, 5) 6:4, 7:6(5), 6:3

Яннік Сіннер втретє поспіль обіграв Андрія Рубльова і збільшив свою перевагу в їхньому очному протистоянні - 5-2. Рубльов зазнав першої поразки в цьому сезоні - перед стартом на Australian Open він виграв титул на турнірі АТР у Гонконзі. Для Сіннера ця перемога стала восьмою поспіль, з урахуванням трьох матчів у Кубку Девіса наприкінці минулого року.

Італійський тенісист вшосте грав у чвертьфіналі "мейджора" (вдруге в Мельбурні) і вдруге в кар'єрі пройшов до півфіналу. Уперше це йому вдалося минулого року на Вімблдоні. Рубльов, зі свого боку, вдесяте зіграв у чвертьфіналі турніру Grand Slam і в 10-й раз програв на цій стадії.

За вихід у фінал Яннік Сіннер зіграє проти першої ракетки світу Новака Джоковича, який сьогодні виграв свій 33-й матч поспіль на Australian Open. Тенісисти шість разів грали один з одним і чотири перемоги здобув сербський тенісист. Наприкінці минулого року Сіннер був сильнішим у груповому турнірі АТР Finals і півфіналі Кубка Девіса, але програв у фіналі Підсумкового чемпіонату.