Тенісист із Казахстану став чемпіоном турніру ATP 250 у Франції
Open Sud de France - ATP 250
Монпельє, Франція • 29 січня - 4 лютого • хард (зал) • €651,865

Фінал
Олександр Бублик (Казахстан, 2) - Борна Чорич (Хорватія, 4) 5:7, 6:2, 6:3

Олександр Бублик провів другий поєдинок проти Борни Чорича і здобув другу перемогу. Казахстанський тенісист став першим тенісистом, кому вдалося виграти титул, програвши перший сет у кожному своєму матчі на турнірі.

Шлях до титулу:
R1: BYE
R2: Денис Шаповалов (Канада) 1:6, 7:6(12), 6:3 - відіграв 3 матчболи
QF: Олександр Шевченко (Казахстан, 6) 4:6, 6:3, 6:4
SF: Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 3) 4:6, 6:4, 6:4
FR: Борна Чорич (Хорватія, 4) 5:7, 6:2, 6:3

26-річний Олександр Бублик провів свій 10-й фінал на рівні АТР-туру і завоював 4-й титул. Він виграв три своїх останніх фінальних поєдинки і вдруге став чемпіоном у Монпельє. У 2022 році він переміг тут у фіналі Александра Зверєва і виграв свій дебютний титул АТР.

За свій виступ у Монпельє Олександр Бублик отримає 88,125 євро призових і 250 рейтингових очок. У понеділок він оновить свій особистий рекорд у рейтингу АТР, піднявшись на 23-тє місце (+4).

Борна Чорич 9-й раз грав у фіналі турніру АТР і боровся за свій четвертий титул. Хорват заробив у Монпельє 51,400 євро призових і 165 рейтингових очок. У світовій класифікації він підніметься на 31-ше місце (+6).