Даллас. Юбенкс знову переміг Джонсона, Мікельсен став суперником Тіафо у другому колі

Маркос Гірон (США) - Ніколас Морено Де Альборан (США) 6:1, 6:4
Макс Перселл (Австралія, 6) - Мітчелл Крюгер (США) 6:2, 4:6, 7:6(3)
Йошихіто Нішіока (Японія) - Теренс Атман (Франція, LL) 7:6(5), 4:6, 6:3
Джеймс Дакворт (Австралія) - Закарі Свайда (США) 7:6(3), 6:1
Крістофер Юбенкс (США, 5) - Стів Джонсон (США, Q) 6:1, 6:4
Джордан Томпсон (Австралія, 7) - Адам Нефф (США, WC) 6:3, 6:1
Майкл Ммо (США) - Еміліо Нава (США, Q) 7:5, 6:2
Домінік Кепфер (Німеччина, 8) - Александар Ковачевич (США) 6:4, 7:6(5)
Таро Даніель (Японія) - Констан Лестьєнн (Франція) 4:6, 6:4, 5:0 відмова

Домінік Кепфер здобув свою сьому перемогу у восьми матчах цього сезону і третю поспіль над Александаром Ковачевичем (загальний рахунок їхнього протистояння тепер 3-1). У другому колі німець зіграє з переможцем зустрічі Ітан Квінн (США, WC) - Рінкі Хіджіката (Австралія).

Алекс Мікельсен втретє зіграв проти Теніса Сандгрена і здобув другу перемогу. 19-річний американець у другому колі зустрінеться з лідером посіву Френсісом Тіафо і спробує здобути дебютну перемогу над гравцем топ-20.

Крістофер Юбенкс втретє зіграв проти Стіва Джонсона і здобув третю перемогу. Цікаво, що всі їхні матчі пройшли на різних покриттях (відкритий хард, закритий хард і трава). За свій перший чвертьфінал з липня минулого року Юбенкс зіграє проти австралійця Джеймса Дакворта.

Один із чотирьох австралійців, які потрапили до сітки цього тижня, 25-річний Макс Перселл здобув лише другу перемогу у своєму п'ятому матчі на турнірі ATP у приміщенні. У другому колі Перселл зіграє проти Маркоса Гірона, який перервав свою серію з чотирьох поразок.