Роттердам. Сіннер виграв свій 12-й титул у кар'єрі і вперше стане третьою ракеткою світу

Італійський тенісист Яннік Сіннер став чемпіоном на турнірі ATP 500 у Нідерландах
ABN AMRO World Tennis Tournament - ATP 500
Роттердам, Нідерланди • 12-18 лютого • хард (зал) • €2,290,720

Фінал
Яннік Сіннер (Італія, 1) - Алекс де Мінор (Австралія, 5) 7:5, 6:4

Яннік Сіннер вшосте зіграв проти Алекса де Мінора і вшосте його обіграв. Італієць продовжив свою безпрограшну серію, яка становить тепер 15 матчів (12 із них цього року).

Шлях до титулу
R1: Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) 6:3, 6:3
R2: Гаель Монфіс (Франція, WC) 6:3, 3:6, 6:3
QF: Мілош Раонич (Канада, PR) 7:6(4), 1:1 відмова
SF: Таллон Грікспор (Нідерланди) 6:2, 6:4
FR: Алекс де Мінор (Австралія, 5) 7:5, 6:4

22-річний Яннік Сіннер 16-й раз зіграв у фіналі турніру АТР і завоював свій 12-й трофей. Італійський тенісист завоював другий титул цього року - у січні він став переможцем Відкритого чемпіонату Австралії.

За свій виступ у Роттердамі Сіннер заробив 399 215 євро і 500 рейтингових очок. У понеділок він підніметься на третє місце в рейтингу АТР і стане першим тенісистом з Італії, кому вдалося показати такий результат.

Алекс де Мінор провів 15-й фінал на рівні АТР-туру і боровся за свій восьмий титул. Австралієць заробив у Роттердамі 214 795 євро призових і 300 рейтингових очок. У світовій класифікації він уперше підніметься на 9-те місце (+2).